Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 320i 96' Kuplung?...

Audiofly kérdése:

BMW E36 320i 96' Kuplung? Többi lent. Szerviz / Kuplung stb

Figyelt kérdés

Eddig nem csinálta ezt az autó , de ha csinálta is nem vettem észre , hogy : amikor rátaposok a gázra felmegy a fordulat de alig gyorsul az autó. Hátul a tűzfalnál folyik egy kicsit a motorhűtő folyadékom 1 hete kb. lehetséges ,hogy ráfolyik valamire és amiatt csúszik a kuplung?

Ha cserére szorul , kb mennyi a szerviznek a díjaa és szett ára - , vagy nem biztos hogy egészet kell cserélni?



2012. jún. 6. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
egyértelműen csúszik a kuplung, de nem a víz miatt, hiszen gondolj bele, ha esik az eső, akkor is belefolyhatna. kuplung tárcsát mielőbb cserélj, mert akár a kinyomószerkezet is megadhatja magát egy idő után. a tárcsa kb. 10-15 ezer forintos tétel, viszont a szervizdíj nagyon drága, mert le kell venni a váltót. Én házilag már cseréltem, nem kell hozzá sok szerszám, de egy akna, vagy csápos emelő (utóbbi nem hiszem, hogy van) kötelező. Ha nem szereltél még autót bízd szakemberre, mert ha elrontod a kuplungtárcsa központosítását, akkor nagy gebasz lehet.
2012. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat ! :) még további hozzászólókat is várok !
2012. jún. 6. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

megkopott a kuplungtárcsád ( a hűtővíznek nincs köze hozzá), ne sokáig halogasd a cserét mert tönkremegy a kinyomód is!

Az unixnál a LUK márkájú kuplungtárcsa 27 000ft. A beszerelés kb.5-10 000ft-ba kerül...


Honnan írsz? Hátha tudok ajánlani egy jó szerelőt.

2012. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bp!
2012. jún. 6. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!