Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway Hurricane motort...

Keeway Hurricane motort muszály 4000 km-nél kötelező szervízre vinni?

Figyelt kérdés
Van egy 2008-ba vásárolt Keeway Hurricane-om és még annak idején mondták hogy 1000nél (ami meg is volt), 4000nél meg 10ezernél kötelező szervízbe kell vinni. A 4000-res aktuális most, de mivel nem garanciás már a motor a korát nézve ezért nemhiszem h amiatt kéne. Ez vmi hatósági előírás lehet? Ha nem viszem el szervizbe akkor lehet valami következménye? Mer sztem egy lehúzás az egész mivel csak ránéz és elkér 12ezer ft-ot ahogy a multkor is.

2012. jún. 4. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmilyen következménye, ez csak akkor számítana ha garanciális lenne, mert ez garanciavesztést okozna, de azon kívül semmi más bajod nem lesz belőle. Ellenben lehetséges, hogy pár ezer kilométer múlva a motorban ki kell cserélni az olajat, szíjat vagy valami mást. De szerintem ezért nem érdemes szakszervizbe vinni, mert ott még a gatyádat is elkérik. Inkább keress egy maszek szerelőt aki foglalkozik ilyenekkel.
2012. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Köszi akk most hanyagolom a szervízt, majd keresek vmi magánt aki olcsón átnézi h kell e cserélni vmit rajta.


másodiknak: aki akarja ugyis megérti ahogy irom, menj a kispulyákat tanicsd az iskolába magyar nyelvtanra engem nem érdekel a hejesirás, kinöttem már belöle..

2012. jún. 5. 10:11
 4/4 waland ***** válasza:
Ha most nyelvtantroll lennék, akkor azt írnám, hogy a helyesírásból nem lehet kinőni :P. A motoron egyébként kb. most lehet aktuális az első kisszervíz, ami a szíj és a görgők cseréjét jelenti. Ezt akár otthon is lehet kivitelezni. Egy kismotornál egyébként a hatósági előírások kimerülnek ott, hogy világítson, ne tudd eltolni álló helyzetben behúzott fékkel, legyenek rajta tükrök és ne legyen túl kopott a gumi.
2012. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!