Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót ajánlotok?

Kazsemestor kérdése:

Ti milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Kellene nekem autó,1 misi van rá,olyan kellene,ami klímás,benzines,megbízható,biztonságos,belefér hátra 1 babakocsi,minimum 120ló.Fogyasztás annyira nem lényeg,inkább a biztonság,mert 1:3 városi,2:3 országúti használat lesz.Még1-2 fontos dolog,ne rohadjon,max 20 évesen és legyen hozzá olcsó alkatrész.

Ilyenekben gondolkodom,mint 1-es Fókusz,1-es Mondeo,B Vectra,Toyota Avensis,323F Mazda,Alfa 156SW,Kia Rio1,Nissan Almera.

Ezek közül esetleg,vagy valami más?

Merci,BMW,Audi,VW kizárva,nem tudok olyan drága alkatrészeket venni...



2012. jún. 3. 21:08
 1/7 anonim válasza:
mercedes-benz e220 98 as megkímélt àllapotban.irj üzit ha erdekel!!
2012. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
G-astra kombi
2012. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nehogy azthidd hogy pl a toyota avensisba olcsóbban találsz alkatrészt mint audihoz vagy vw-hez
2012. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek,mint írtam,Mercit inkább kihagynám,ráadásul ez ha jól rémlik,dízel is...

Másodiknak,G Astrába melyik motorral?1.8 vagy 2.0?Utóbbi elég ritka kombiban,1-2 eladó van max...

2012. jún. 3. 21:30
 5/7 A kérdező kommentje:

3. igen,lehet,de az Avensis totalcar népítéleteiben max a dízelekre van negatív ítélet,a 2.0 benzineshez nemigen írtak meghibásodást...

VW,Audinál azért van...

2012. jún. 3. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:
nyilván ha akarsz száguldozni a nagyobbikat válaszd, a kombit meg azért mondtam, mert nagyobb a csomagtartóban a hely, de a simába is befér egy babakocsi
2012. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondeo szerintem nagyon jó kocsi, azt ajánlani tudom, de azért a MErci és BMW között is nézz szét, lehet hozzá találni olcsó alkatrészt. Sokkal inkább azokhoz találsz olcsóbbat amiket kizártál.
2012. jún. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!