Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti milyen autót ajánlotok?

Ti milyen autót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Most egy opel astra f-el járok 1.6-os benzines 1999-es. ha ezt eladnám és kipótolnám akkor kb lenne 900.000-1.000.000Ft-om ezen felül átíratás műszaki meg ilyen "kötelező" kiadásokra. Minimum 1999-es és 1.6l-es legyen!
2012. máj. 6. 22:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
S mire kell? A jelenlegit gondolom nem azért cseréled le mert öreg, hiszen ugyanilyen idős autót akarsz. Miben kell más? Legyen nagyobb, kissebb, erősebb, kényelmesebb? Elég nagy az autópiac, vaktában meg nem érdemes lövöldözni, ésszerűbb döntés olyan autót keresni amilyen kell.
2012. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom :D Nagyon szemezem az astra f cabrióval, de nem tudom mennyire megbízhatóak a cabriók. Vagyis a vászontetők.
2012. máj. 6. 22:49
 3/17 A kérdező kommentje:
Ja és hobbi célra. Mivel 19 éves vagyok nem nagyon szeretnék még családot :)
2012. máj. 6. 22:50
 4/17 anonim ***** válasza:
vedd meg az 1.8-as corsámat, 1,4ért odaadom :D
2012. máj. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem is az a baj hogy vászontetős. Csak lopni könnyen lehet belőle. Nem szabad otthagyni sehol ,mert képesek felvágni a tetejét hogy belemásszanak ,meg beleköpködnek és belelövik a csikket meg kreatív emberek élnek nálunk. :(

Akkor valami sportautóra gondoltál pl benzines?

ha kicsi kell akkor Honda civic ,Nissan almera ,Mitsubisi Colt vagy egy evó esetleg galant. Szerintem ezek jól néznek ki és bírják is.

Vagy ha ragaszkodsz a német autókhoz akkor wv Bora vagy merci vagy bme vagy audi. más variáció nem nagyon van.

Esetleg egy üzletemberes wolwó s40.

De szerintem bármilyen autót veszel ha teszel rá 4 jó kereket szép felnivel jobban feldobja a kocsit még ha régebbi is mint egy új drága autó gyári kerekekkel. Most hogy belegondoltam mit vennék ha 1 milióm lenne autóra én magam sem tudom. Pl rönót tuti nem meg szuzukit se és a fiatokra se áldoznék ennyid. -De ízélések és pofonok.

Vegyél valami jó 2 vagy 3 ajtóst nagy tetőablakkal és sz@rjál a világra :D Mást nem tudok mondani...

Úgyis olyat veszel ami tetszik!...

2012. máj. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha nincs gond a jelenlegivel (és gondolom már költöttél is rá) én nem adnám el a helyedben nem éri meg ugyis csak buksz rajta, ilyen üzemanyag árak melett meg az 1.6-os motornál nagyobb nem kell.
2012. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ment a zöld kéz :D A mostani autóm kitűnő állapotú és nem régen lett teljes motorgenerál. Nem azért mert sokat futott (161.000km) hanem azért mert sokat futóztunk vele és 2 dugattyú nem bírta és átégett. :( Ezek szerint azt javasoljátok hogy tartsam meg?
2012. máj. 7. 09:28
 8/17 anonim ***** válasza:
tartsd meg, másik autónak ilyen "kreatív" országban ki tudja az előéletét? a tied meg már "be van járatva" :)
2012. máj. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy tartsd meg, vagy gyűjts még kicsit többet ha tudsz, mert ennyiért nemigazán lehet kapni olyan kocsit amire megérné lecserélni egy jól működő Astra f-et.Esetleg Alfa 147-es, de inkább drágábban ha tudsz még gyűjteni pl Hyundai Coupe, Toyota Celica stb.
2012. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha inkább egy hobby autót szeretnél akkor az Astrát add el.Vegyél egy Honda Civic Vti -t.160 le.alapból .Nekem évekig volt egy és nagyon jó autó.Megy mint atom,nincs vele gond és városban sem evett 8 liternél többet.Én feltuningoltattam 185 le-re.Megnősültem jött a gyerek,ugy hogy eladtam.Majdnem sirtam utána.De az asszony mondta mennie kell....
2012. máj. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!