Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet hangosabb egy...

Hogy lehet hangosabb egy autó? (kipufogó)

Figyelt kérdés

Ma kapott hátsó sport dobot a Hondám, de alig lett egy pici hangja, pedig a leghangosabbatt kértem. Miután leszerelték a hátsó dobot, és még nem rakták fel az újat, akkor is beindítottam, és kb akkor volt olyan hangja, amilyet szeretnék.


Hogyan tudnám még növelni a hangját?


25/L


2012. máj. 29. 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

XD

elárulok egy titkot mert gyerekcipőbe jársz ezen a téren.

1 az autónak akkor kell hogy jó hangja legyen ha 4000 felé megy a fordulatszámmérő.


2 ha nagy hangot akarsz kár volt sport kipufogót venned.

elég lett volna kipakolni a gyári dob belét. :)


3 az első dobnak is jelentős szerepe van a hangfogásba.


4 a csőátmérők is nagyot nyomnak a latba a hanghatás kialakításában.


5 ha azt szeretnéd hogy üvölcsön vágd ki a középsődobot tegyél be egy csövet és a hátsó dobot tedd rá. A sportot. :D garantálom neked hosszú úton a beled kihányod és a fejed szétrobban majd attól az artikulálatlan hangtól ami egy nagyobb úttal fog járni. Ráadásul úgy lefáraszthogy 10km-er 100nak fog tűnni. .. sok sikert..

Ezt egy autóversenyző írta most.. azaz én :)

2012. máj. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ezt írtam neki én is. :D
2012. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ma már vannak olyan kipuf szervizek ahol vállalják a teljes kipuf rendszer kialakítását pl csak cső végig a motortól rozsdamentes acélból és pl növelhető az átmérője a csőnek is, de műszakin tedd rá a gyárit mert, ha csak nincs valami susmus az biztos, hogy nem megy át rajta.
2012. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy amit még esetleg ajánlanék hang ügyileg (ha csak arra mész) hogy hagyd fennt a hátsó dobot, és rakjál rá gy direkt levegőszűrőt. Sokat nem ér, de erőteljesebb lesz a kocsi szívóhangja, és csak akkor lesz nagy hangja ha már feljebb van a fordulatszámmérő.
2012. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Minek akarsz nagyobb hangot, full gagyi ilyen kis 1000 köbcentis hondán :DDD
2013. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 phoenix25 ***** válasza:
Vegyel egy normalis kipufogo rendszert pl magnaflow vagy skunk2 :)
2014. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 hzs3921 válasza:
51%
Én az Árpád-hídnál lakom és éjjel a ilyen barmok miatt, mint te, nem lehet nyáron 35 fokban, nyitott ablaknál aludni, mert hajnal 3-kor is húzzátok neki a gázt, mert igazi gyökerek vagytok! A házak között pedig még jobban visszhangzik, de ti totál lesz.rjátok, más attól még pihenne! Egyszer elkapnálak, úgy megvernélek, hogy besz.rsz!
2016. ápr. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 flegmahhh válasza:
100%
ha az Árpád híd felé megyek akkor húzom neki jobban most már tudom hol érdemes csapatni neki jó pihenést faszikám XDD
2016. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Rasy válasza:
Egy turbó dízeles autónál is ez a történet? Köszi a válaszokat!
2018. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!