Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kipufogót kellene...

Milyen kipufogót kellene vennem, ami nem hülyegyerekes?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azután szeretnék érdeklődni hogy milyen sportdob lenne ideális számomra? Most a gyári hátsó dob van fent de szegény a végét járja, ezért gondoltam hogy akkor már felteszek egy sportdobot, mert az az "óriási" problémám hogy semmi hangja nincsen ha havonta egyszer odalépek neki akkor a hangja annyi mint amikor fingik egy kisgyerek, egy szóval semmi. Viszont nem szeretnék átesni a ló túloldalára se, nem szeretnék suzukis pizzafutár, civices hülyegyerek kipufogót hogy alapjáraton is olyan hangos mint a wehrmacht tüzérsége. A célom egy szolid hang lenne amit csak akkor szeretnék hallani ha odalépek a jószágnak, mert nem akarom az őrületbe kergetni magam de akkor legyen olyan a hangja amire azt mondom hogy igen b*szki ez már valami. Nem tudom számít-e de az autó egy Opel Vectra B 2.0 benzin katalizátoros. Ami fontos még(vagyis a legfontosabb) hogy inkább a minőség érdekel mint az ár, és hogy a kipufogó vég is legyen visszafogott, ne férjen bele a fejem, egy sima közepes méretű cső vég lenne az ideális


Előre is köszönöm a segítséget



2012. máj. 16. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem egészen értem a (havi egyszeri)problémádat..

Most neked az a lényeg,hogy lássák nem egy papa ül az autóban?

Vagypedig olcsóbban kijönnél,ha feltennél egy sportdobot?


Általában ha egy Vectrát tuningolnak,akkor azt komolyan teszik,szerintem kicsit vicces egy tökszéria kocsin a sportdob...

2012. máj. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszod:)


A célom csupán az lenne hogy ha néhanapján szeretnék gyorsan közlekedni akkor a hangja ne legyen kiábrándító, ezért szeretnék egy olyan sportdobot amit normális közlekedés mellett minimálisan lehet csak hallani, de ha megy akkor van jó hangja.


Nem olcsóbban szeretnék kijönni, pont az ellenkezőjét írtam le, kifizetném a felárat egy olyan dobért ami jó minőségű és megfelel a követelményeimnek ( nem tudom hogy egyáltalán van-e ilyen:D) nekem a minőség fontos, nem akarok olcsó gagyit


Tuningnál csak a dizájnra mentem, a motor az egy más idő, (és más pénzforrás) kérdése, kívülről szeretném úgy megcsinálni ahogy nekem tetszik, így az autó már le van ültetve, 17-es felniken fut, de minden egyéb gyári (ez már a faceliftelt) mert nekem úgy tetszik, nem vagyok a gagyi spoiler neon kamulégbeömlő "erbrás" és egyéb jajjdecsunya.blog.hu-s tuning híve.Így természetesen az összképbe egy olyan dobot képzeltem el mint le is írtam, ami szolid az átmérője nem közelít egy metróalagúthoz, de amikor kell akkor van hangja


Nem tudom hogy így érthetőbb-e, remélem most már pontosan fogalmaztam, és köszi még egyszer a válaszod:)

2012. máj. 16. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nincsmit:-)


Viszont ennek a megítélése "kirakatból"nem lehetséges.

Így 2 választásod marad:

Vagy beülsz egy másik Vectrába,és rábólintasz,vagypedig létezik a szabályozható kipufogórendszer..

2012. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináltass egy hangtompítósát, ha halkan akarsz autózni, felcsatolod, ha hangosan, lecsatolod, nem egy bonyolult cucc. Mi ezt ügy oldottuk még, hogy a dob előtt el lett vágva a kipufogó, nagyobb dob lett felheggesztve vastag csővel, a végére még fel lehet kapcsozni egy szűkítőt, ha az fent van, normál halk a kocsi, ha leveszem, alapjáraton is mély öblös, ha gázt adók... na azt inkább hallani kell :)
2012. máj. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


én személy szerint ilyet tervezek a kocsim alá.

2012. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!