Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel ASTRA Diesel motorok...

Opel ASTRA Diesel motorok körül melyik? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Ahogy keresgéltem astrákat,találtam több fajta diesel motorral, 1.7td (68le); 1.7DTI (75le); 2.0 Di (82le); 2.0DTI (101le)... Valamelyikben írták, hogy "ez isuzu motoros, nem a sz*rabbik"? Melyik motort ajánljátok? És a rosszabbik mért rosszabb?

#Opel #Astra Diesel
2012. máj. 24. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:

A sima td a legkiforrotabb, olcsóbbak az alkatrészek, de csak euro2 azt hiszem.

Az egyik ismerősömnek volt F astrája isuzu motorral 1.7 és azt mondta, hogy a motorra, soha nem kellett költenie.

A dti motorok szerintem a közös nyomócsöves common rail dízelek lehetnek. Nem vagyok biztos benne, de elég valószínű.

2012. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az elottem szolo is irta : isuzu motoros 1.7td .


Az opel sajat 1.7-es "szivodizele" ugyan lemegy a terkeprol ,igenytelen motor,de iszonyat gyenge, a 2 literes adagolos turbodizele viszont ha megall adagolohiaval,akkor az auto aranak ketszereset fogod rakolteni (uj adagolo 800eFt ra, teljes felujitas 300e felett)

2012. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1.7 Isuzu Corsám van. Hajtom a városban rendesen(futár vagyok), de egy forintot nem kellett a motorra költenem. 65 lovas,egy deci olajat nem eszik!
2012. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gomzoli ***** válasza:
Az Opel saját 1,7-es dieselét a 90-es évek végéig tették csak az F Astrákba, meg a Corsába, de ami ennél fiatalabb, az tuti, hogy már az Isuzu motorral van szerelve. A DTI (75 Le), Euro3-as, és még nem Common Rail (közös nyomócsöves), a CDTI, 1,7-es (80, 101, ill. újabban 110 és 125 Le) már az, Euro 4 besorolással. Egy piszok jó motor. Kicsit nyers a hangja és 2000-es fordulat alatt nem nagy az ereje, azalatt érezhető turbolyukkal küzd, de megfelelő fordulaton tartva igen jól húz, dinamikus, erős, és takarékos. Nekem Combo Tour van, a 101 Le verzió (1,7 CDTI), átlagfogyasztás 6 alatt kicsivel. Finoman hajtva akár 5 alatt is, erőszakosan vezetve 7 környéke. Kicsi híján 200ezernél tartok, egyetlen izzítógyertya (12 ezer Ft) kivételével semmi nem romlott el benne, egy csepp olajat nem eszik (15 ezrenként castrol edge Turbodiesel, 5w-40, bár a gyári előírás 5w-30, 30 ezrenként).
2012. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!