Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek érdemes ilyet...

Szerintetek érdemes ilyet venni? Ha nem, miért? Részletek a válaszban, mert nem lehet http-s linket importálni a kérdésbe.

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 21:45
 1/7 A kérdező kommentje:

Ez lenne az!


[link]

2012. máj. 19. 21:46
 2/7 anonim ***** válasza:

Hello!

Ez egy külföldről behozott autó.

Nekem nem tetszik, hogy a hirdetésben nem tünteti fel a futott km-t. Viszont a kuplungpedál gumijának a kopása utalhat arra is, hogy soket hazsnálták.

Viszont jó pont, amit ír, hogy "A teljes elsőfutómű felújítva". Többet úgyis csak "élőben" lehet megtudni róla.

2012. máj. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen sejtettem én is, hogy ez külföldről lehet, de engem inkább általánosságokban érdekelne a W211 E220cdi.

Érdemes-e megvenni egy W211-et, vagy nem.

Szóval, nem konkrétan erre a kocsira vonatkozik a kérdés, hanem az évjárat, motor, stb...

2012. máj. 19. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:

„Nekem nem tetszik, hogy a hirdetésben nem tünteti fel a futott km-t.”


Miért nem tetszik?

2012. máj. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok újra:

4-ik válaszolónak: azért nem, mert mittudomén tegyük fel cégautó volt külföldön és (csak mondok egy számot) 276 000 Km van benne.

Szóval, hogy nem írja ki a futott km-t, az olyan, mintha titkolná (mert olyan sok. Ha kiírná a sokat, senki nem érdeklődne). Érted?


Mercedes E (W211) használt-ról általában:

[link]


Én is azt hallottam róla, hogy elektronika hibák fordulhatnak elő, más nem nagyon.

2012. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja bocs, lemaradt a tényleges válasz: Én vennék ilyet!
2012. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha az óra 220 000 km-t mutat, közben meg van benne 390 000, az jobb?

Semmi nem bizonyítja, hogy annyit futott a kocsi, mint amennyi a kilométer-számláló alapján várható.

2012. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!