Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes 190e-t érdemes még...

Mercedes 190e-t érdemes még venni?

Figyelt kérdés
Vagy már mind annyira le élt hogy a gatyám is rámenne?
2012. máj. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
190 és a W124 nem sok mindenben különbözik, ha dízel akkor veszel egy 500 ezer kilométerest akkor még ugyan ennyit fog menni, csak ne rozsdálljon a kaszni. Benzinesről nem tudom hogy ez elmondható-e.
2012. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet még azért találni egész jó állapotút, pláne benzinesből.

Költögetni persze kell már ezekre időnként, de az alkatrészárak nem vészesek.

2012. máj. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami olyan, annak megkérik az árát. Egyébként érdemes lehet, de a hirdetések alsó fele kb. mind karambolos, sufnituningos, lejárt papíros, kissebbségi tulajtól származó, motorcserés, külföldi, rohadt-rozsdás szutykokból áll, amikkel nem érdemes törődni. Szóval azt mondanám, hogy 400.000 alatt teljesen felesleges is keresni, de 5-600.000-től kapni normál állapotú példányokat.
2012. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

van egy fasza merci bp voltam meg nézni de a baj most keretem nem elég rá kocsit beszámit a kereskedő ,de ha láttál még mercit szépet

92 es 300 as benzin gázos ,gáz uj benne 1000 km sincsen benne karoszéria belul tip top frisen ujra huzva ulések motor tér csilog minden alkatrész merci.

300 000 km van benne motor ujra csinálva mert szerelő mele ejtet valamit ami a dugatyukat kinyirta teljesen felet ujitva a motor .

hangja csodás digitális gáz szet van benne azt elenti nem kell kapcsolgatni magát álitja .

ez itt.

[link]

szeretem a szépen tartot gépeket de itt a szemem vilogot...szikrázot.

2012. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez a Merci aligha fog elkelni egyhamar, az oké hgoy benzin-gáz, de hatalmas köbcentis, és rengeteget zabál, ettő egy e 190 vagy egy e 230 is többet ér! De én inkább a régi 123ast és 115öst tolerálom. Ez utóbbiból keresek egy jó állapotút de még nem találtam, ha valaki tud mondani egyet megköszönöm, mert érdekelne.
2012. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!