Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy Mercedes W140...

Szeretnék egy Mercedes W140 S350 TD autót vásárolni, mire érdemes odafigyelni? Melyek a típushibák?

Figyelt kérdés
És minden tanácsot és véleményt várok, ami evel az autóval kapcsolatos. Köszönöm!
2010. szept. 5. 22:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sokaknak ez az utolsó régi Mercedes: jó

Sokaknak viszont ez az első új Mercedes: rossz

Turbódízel: rossz

Ha dízel mergát akarsz vegyél szívót, ha S osztályt akarsz akkor meg vedd meg a régebbi szériát.

Ja, és ezt ne vedd meg. Mert ez inkább már ÚJ Mercedes nem RÉGI.

2010. szept. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez amit akarok a '93- as évjáratú, bálna merci. Ez sima szívó diesel, de van rajta turbo.
2010. szept. 6. 08:42
 3/18 anonim ***** válasza:

Márnemazért. De ha van rajta turbó akkor az turbódízel.

Ha nincs rajta akkor szívódízel.

2010. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja, az évjárat tökmindegy. W140 vagyis a legelső új szériás merga. A W126 pl még a régi Mercikhez tartozik. Utolsó talán a W124-es volt régi Mercedes.
2010. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó, akkor tisztázzuk! Én a nőnemű vagyok és a párom szeretne venni egy bálna mercit ...., csak neki nics ideje netezni. Szóval, ha butaságokat írok, akkor tudjátok. :) Már 10 autót néztünk eddig, de borzalmasan rossz állapotban voltak és mindegyiken folyt az olaj és törve voltak.
2010. szept. 6. 17:05
 6/18 anonim ***** válasza:

No problem, ajánlom azonban a TotalCart!

[link]

Itt főleg Csikós Zsoltot érdemes keresni, neki szinte egész életében volt legalább 1 régi Mercije. Most éppen egy W123 300TD-t hajt (a TD nem turbó dízel hanem touring dízel).

És ők írták azokat amiket mondtam :) És a W126-os Mercit nézzétek! Azok még az örökkévalóságnak épített Mercik!

W140 teszt: [link] /tesztek/merciw140/

W126 teszt: [link] /tesztek/merc500se/

Mondjuk ÉN ezt venném, de ez meg a saját hülyeségem miatt lenne: [link] /tesztek/mb560sec/

2010. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linkeket! A W140 az tartós "szerelem", nekem is nagyon tetszik tekintélyes, nagy dög (sajnos jó sok fogyasztással) és a páromat sem tudnám lebeszélni róla. Próbáltam már, de meddő volt. Tehát bálna merci forever. :)

Megnézem az ajánlott oldalt. Köszi!

2010. szept. 6. 17:23
 8/18 A kérdező kommentje:
Előzőnek, nagyon köszönöm a linkeket még egyszer! Nagyon hasznos iromány, alig várom, hogy haza jöjjön a párom és meg mutassam neki. Én nem értek az autókhoz, de "félek" a bálna mercitől. Ez amolyan női megérzés.
2010. szept. 6. 17:50
 9/18 anonim ***** válasza:
Én voltam az összes válaszoló :)
2010. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
:D Akkor az összes válaszolónak, vagyis neked köszi. Ha találsz még valami hasznos infot szívesen venném, ha elküldenéd nekem.
2010. szept. 6. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!