Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ötödjére próbáljam...

Szerintetek ötödjére próbáljam meg a forgalom vizsgát?

Figyelt kérdés

Ne írjatok , olyan válaszokat , hogy az ilyennek kár jogsi stb. mert még soha nem láttátok hogy, hogy vezetek , és mind a négyszer apróságon buktam meg. Szerintetek mennyi esélye van , hogy ötödjére sikerül? Vagy mennyi időt várjak még az ötödik vizsga előtt? (május elején buktam meg negyedjére) Abbahagyni csak a pénz miatt nem akarom. Mert amúgy lelkileg ez a sok bukás már nagyon megviselt. Már ha csak a téma feljön , sírhatnékom van. Tanácstalan vagyok. Szerintetek mit tegyek? Volt már valaki ilyen helyzetebe?

Kérlek benneteket ne írjatok bántó válaszokat, mert higgyétek el van elég bajom. :((


2012. máj. 21. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pártolom a pénzezést, de ha tényleg csak apróságon múlt, de egyébként az oktató szerint jó vagy, akkor próbáld meg a megkenést. Lehet, hogy erre játszik a vizsgabiztos. :(
2012. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van rá mód, akkor az oktatóddal menj még néhány órát, aztán vizsgáz!

Pofon vágni nem fognak, legrosszabb esetben menned kell a közlekedés felügyeletre egy vizsgálatra,

idióta pszihiáterekhez, vagy pszihológusokhoz, vagy mi görcs, hogy lehúzzanak némi pénzzel.

2012. máj. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Próbáld meg,de váltsd másik vizsgáztatót!Esetleg baráti körödbe,ha van.Nekem is így sikerült 4-re!
2012. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Mindenképpen próbáld meg!! Engem csak is az oktatód anyagi jóléte érdekel. De gondolj bele 1 kicsit, ha valami "apróságot" elbaszarintasz az esetleg más ember életébe is kerülhet!! És akkor nem mondhatod sorry, én csak ötödjére mentem csak át a vizsgán!! Ha már a "bántó" sorokon is így berezelsz akkor egy húzósabb forgalmi szituációban mit fogsz csinálni? Becsukod a szemed? Fogadd el nem minden ember alkalmas a vezetésre-forgalomba. Épp elég kretén van így is az utakon.

Le is pontozhatsz, attól még nem fogsz jobban vezetni!!

2012. máj. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na állj. Apróságokért nem buktatnak meg, ezért vannak kitalálva a hibavonalak és a hibák. A hibavonalak az apróságok, a hiba pedig bukás. Mondjuk megkérdezhetném hogy merre vizsgázol? Mert Pest megyében gyanús szokott lenni hogy a pénzre mennek.


De ahogy az előző válaszoló is leírta. Kint a forgalomban egy apróság is mások életébe kerülhet. Egy jogosítványt fogj fel úgy mintha engedélyed lenne biztonságos irányba lövéseket leadni egy lőfegyverrel a város közepén.

2012. máj. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez csak rajtad műlik.

Én 15jére is nekimennék ha akarnám. Ha nem akarnám sz@rnék rá. Szerintem válts oktatót ha megint megbux.

2012. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Válts oktatót. Aki mellett 4x megbuktál, az nem tudott megtanítani téged vezetni. Ez nem azt jelenti, hogy ő egy rossz oktató, vagy hogy te vagy béna, hanem azt, hogy ti ketten nem tudtok együttműködni, keress egy másikat, aki türelmesebb vagy épp ellenkezőleg, többet enged magadtól vezetni.
2012. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!