Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó választás, de milyet?

Első autó választás, de milyet?

Figyelt kérdés
Gondolkodom, jövő tavaszig van rá időm. Első autó, nincs rutinom, 25 vagyok, párommal ketten használnánk, Budapesten melóba járás is akár, de havonta 1-2 út vidékre is (100-400km). Vegyek Swiftet klímásan 3-400-ért, vagy Kalost 5-600-ért, esetleg ha mákom van kifogok egy Ignist annyiért jövő tavasszal? Nem kell nagy autó, kimondottan félek nagyot venni, ami lényeg hogy hibamentes és megbízható legyen, ha lehet klímás. Max 5-600k lesz rá, lehet hogy fele hitelből (kb 2-3 év alatt ki tudnom fizetni, de lehet előbb is).

2012. máj. 20. 20:02
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Opel Astra F benzines.
2012. máj. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a rutin miatt hozom ki az autóból a kis fogyasztást.A 800kg.karosszériát könnyedén mozgatja a 85 le.motor. 90 km/óránál mértem ezt a fogyasztást,de ez minden tipusra igaz.120 km/h nál már "iszonyat "sokat 4.5 liter fogyaszt.

Azért mindig a swiftet fikázzák és nem pl.a ticot,mert ebből van Magyarországon a legtöbb.Lépten nyomon belebotlig az ember és az utakon is sokan bénáznak vele.Mivel gyakran veszik első autónak és totyognak az úton,öreg papák bénáznak benne vagy sok fiatal tunnigolja és mennek mint az őrültek.(mert van hozzá aránylag sok féle tunning cucc olcsón)

Így lett a hülye suzukis kifejezés.

2012. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Én a csoró suzukis táborát kèpviselem.
2012. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!