Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés

[link]

1,4 millióból kijön regadóval, rendszámmal mindennel együtt.



2012. máj. 19. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Ahogy így elnézem,alaposan levan ültetve..

Kétszer is meggondolnám,hogy ezekre az utakra behoznám-e.


Am.király a gép.

2012. máj. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól néz ki bár én benéznék alá a régebbi opelok alváza brutál modon tud rohadni,am képről szépnek tünik de azért az ilyenben mindig van buktató,én félnék pl a motor állapotától nehogy behozd és egyből egy generál
2012. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Huhh, érdekes :D Eleje le van maszkolva, kormányon Opel, hátul meg Vauxhall embléma. Ültetés, króm-tükrök, sportkipuffogó - messziről kerülendő példány.
2012. máj. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Klassz, csak ami igaz az igaz, hogy nagy a köbcentiméter...1.8as azé sok. Meg az adó is szép lenne, plussz az hogy 2/3 ajtós, ami már nem kompakt. Nincs sok hely a csomagtartóban. De viszont egy fiatal srácnak, vagy egy egyedül álló embernek nagyon praktikus.

Maga a kocsi szép, csak nem irja az évjáratot, ami szerintem 1992-95 körül van, szóval le vannak hajtva eléggé azért adja el a német. A német nem hülye, esetleg visszatekerteti a km-t és lefesteti ha kell oszt piac.

Már lehet kopott is kicsit maga a motor. Meg az átiratás, meg hosszú história az egész.

Én nem venném meg, szivesebben vennék egy Szuzuki Swiftet és arra van garanciád, 4/5 ajtós, és klassz.

De a te kezedben van a döntés! Remélem jól döntesz! :)

2012. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dzsola ***** válasza:
nagyon jol néz ki, ezel a kocsival király leszel, nekem tetszik
2012. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vedd meg!

Megbízható olcsó menő..

2012. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

"Maga a kocsi szép, csak nem irja az évjáratot, ami szerintem 1992-95 körül van"

Ja, Astra G Cabrio 92-95 között, mikor 2001-től 2005-ig gyártották, oké.


"1.8as azé sok."

1,6 - 1,8 - 2,0 turbo - 2,2 - 2,2 diesel motorokkal gyártották, az 1,8-as miért sok?


"plussz az hogy 2/3 ajtós, ami már nem kompakt."

Kabriókat más kategóriába sorolják.

2012. máj. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
faxom h tudsz kötözködni, mikor én csak a véleményem mondtam el.
2012. máj. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt a Vauxhall emblémát nem vettem észre, az valóban aggasztó. Igazából az ültetéssel nincsen bajom, az e39 530d-m is kb. ennyire alacsony, nem nagyon akad erre fele fel sehova.
2012. máj. 19. 18:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Azt leszámítva, hogy a jobb első ajtót valszeg fényezték(10 és 12-es képen látszik) még jó lehet a kocsi. Körbenézném rétegvastagság mérővel, rozsdának nézz utána, a vauxhall jelet bizonyára utólag tették rá, vagy az egész autót átépítették jobb kormányosról balosra, mivel a vauxhallok jobbosok.

Az hogy le van ültetve nem probléma és összességében szép, a gumik jók és mélységük is van még. Nekem tetszik!

2012. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!