Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az autóról?

Figyelt kérdés

[link]

Nem túl sok az a 310ezer km? Nem úgy néz ki mint ami 310ezer km-t futott volna. Vagy ez csak a látszat? :D


2012. máj. 13. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:

NAPI átlag 70 kilométer nem sok,ha jó gazdái voltak akkor félidős a motor.

Azokban sincs kevesebb amelyeket feleennyire visszatekert órával árulnak,ebben legalább biztos lehetsz és szimpatikus,hogy nem lelkiismeretlen csaló aki árulja.

Azért nézesd át szerelővel mielőtt megveszed.

2012. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem.Viszont soha nem adnék semmilyen autóért 1.7 milliót ami 10-12 éves.Szép,tágas,menő,digit klimás na de 11 éves.
2012. máj. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valszeg cégesautóvolt,sokat autópályázhattak vele.


Akkor pedig lényegesen jobb állapotban lehet,mint egy csak városban használt ugyanilyen,hiába van feleannyi kilométer benne.

Belül kell megnézni,mennyire van szétlakva.

2012. máj. 14. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Egy dízel passatban ennyi év után ennyi Km van, ezt tudomásul kell venni. (bár nagyrészt mindegyikben vissza van tekerve az óra). Hallottam már 400 000km futott a hasonló évjáratú passatról.


Ha rendszeresen szervizelték akkor jó vétel is lehet az autó.

2012. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szép, meg korrekt, viszont ekkora futásteljesitménnyel, meg korral szerintem drága. Másfél millió alatti összeget ér maximum. Ennyit én nem adnék érte. Majd megveszed, szerelővel bevizsgáltatod minden rendben lesz, aztán szépen jönnek elő mindenféle vagyonba kerülő hibák. Nem venném meg ezt az autót.
2012. máj. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egy 8 éves dízel Octaviát vettem "őszinte" 300 ezerrel. Tettem még bele 150 ezret, ezalatt egy-két kopó alkatrészen túl egy 25 ezres légtömegmérő volt a legnagyobb hiba. Aztán nem rég benzines autót vettem 288ezerrel, 15 ezret mentem vele, eddig hiba nélkül.


Ezzel azt akarom mondani, hogy ha az említett Passat tényleg egy autópálya cirkáló volt és rendben is van, mindenképp vedd meg, és ahogy már írták szinte minden 10 éves dízel Passatban ennyi van.

2012. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek ment a zöld kéz! :D
2012. máj. 14. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd meg, ha tetszik az autó!

Kilóméterrel ne foglalkozz,legyen szép,ne legyen kiülve az ülés, nagyon kopott a kormány, lötyögő kapcsolók sem a legjobb jelek.

Egyébként-és lehet,hogy most többen felsóhajtanak-de akár még ez az autó is lehet visszatekert órás. Én személy szerint évente 60.000 km-t megyek az autómmal,javarészt Pesten, Pest megyében. De az átlag céges autók is jó eséllyel 30-50 ezer körül futnak évente, de pályán ezeknek az autóknak szerintem ez nem sok.

2012. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
PD TDI... nem ajánlom, kényes ha meghibásodik akkor igen drága (persze más dízel befecskendező rendszerek sem olcsók de ez pláne nem)
2012. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
túl drága...
2012. máj. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!