Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagenben hogyan kell...

Volkswagenben hogyan kell váltani?

Figyelt kérdés
Mert ugye az 1es helyén van az R. Ha 1esbe akarom rakni, akkor simán előre tolom, mintha a szokásos elrendezésben 3asba tenném? Hogy lehet elkerülni, hogy nehogy Rbe tegyem?

2012. máj. 18. 17:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

ladybird21:


Őszintén nem tudom miről beszélsz. Nagyrészt kisteherautóval és teherautóval járok, és (Ducato, Sprinter, Master, Vivaro stb) EGYIKNÉL sem a 1es helyén van a R, hanem a megszokott 1-3-5 2-4-6...


De egyébként ha így is lenne, ránéz a váltógombra: Hoppá, nem ott van ahol én megszoktam, és onnantól úgy vált... azért ez ne legyen már ekkora probléma...

2012. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
VW LT 35 45..peldaul, de mivel az ujjab kisteherek inkabb szemlyauto jelleguek ezert nem talalkozol veluk. A regebbi ami atmenet volt az ifa es a kisppolszki kozott abba kerult mindenfele elrendezes...
2012. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!