Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125-ös choppert lenne...

Milyen 125-ös choppert lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Friss A1 jogsival állok motorvásárlás előtt.

Kis choppereket nézegetek (Yamaha Virago, Honda Rebel, Kawasaki Eliminator). Minimális robogós, kismotoros tapasztalattal ezek valamelyike vajon jó lesz tanulómotornak? Esetleg személyes tapasztalatok, érvek bármelyik tipus mellett/ellen?


Továbbá: érdemes a kínaiakkal (SYM Husky, Keeway Superlight) foglalkozni? Külsőre - legalábbis fotón - egész pofásak, de nem szeretném, ha többet kéne szerelni, mint amennyit használni tudom.



2012. máj. 7. 19:24
1 2 3
 21/26 joska445 válasza:

Én is pont itt tartok dailemen és idősebb apprilia classic

on gondolkozom mivel annak a kw ja belefér az a1 be amit én hallottam az alapján nem szabad kinai motort venni, és soha ne vegyél a dunántúlról mivel ott agyon vannak hajtva első dolgod az alkatrész ellenörzés majd eredetvizsga legyen aztán jöhet a többi 1 tipp legjobb lenne 300 ért venni a motort többit férre tenni ha van valami első dolog lehet pl lánc csere de az elején szoktak előjönni gondok szóval vigyázni kell. De érdemes németországból venni motort 200 ért 30 benzin 50 átiratás és van egy szinte új motorod mivel ott vigyáznak a gépekre (jó út) + a német elviszi szakszervizbe és ott bisztosan jól rakják rendbe

2014. aug. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Erdekelne, h milyen motort sikerult vásárolni?
2014. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
A Honda Rebel nagyon jó! Ikerhengeres. A Viragora azt mondta a motorszerelő, a hátsó henger hűtése nem tökéletes.
2015. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
A Keeway Superlight remek választás! Király kis gép, kellemes hangzás és jól össze van rakva! Attól hogy kínai, már nem mondható rá hogy bóvli! És nagyon jó áron van (450e Ft...).
2016. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Qm 125-ös az milyen?

Nekem nagyon tetszik, s elsőnek szerintem jó lehet... :)

2019. júl. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Sziasztok! Tudom, az alapkérdés elég régi. De végig olvastam és senki nem ajánlotta a Hyosung Gv 125-öt. Én idén csinálom a jogsit és ezt a típust néztem ki kezdésnek. Nézzétek meg YouTubeon állati jó hangja van és szerintem jól néz ki. Méretét tekintve megegyezik a 650essel.
2021. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!