Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fogyasztás lenne a...

Milyen fogyasztás lenne a legminimálisabb?

Figyelt kérdés
Van egy 1.4-es központi injektoros 1991-es tipom és 9-10l eszik amit én sokallok, hogy lehetne csökkenti a fogyasztást?(jobb lábammal már nem igazán lehet)
2012. máj. 7. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott motorhiba búvik meg a háttérben majdnem biztosan....
2012. máj. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és esetleg azt hogy tudom kideríteni, hogy pontosan mi is okozza?
2012. máj. 7. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha magadtól eddig nem sikerült, akkor elviszed valami fiatra szakosodott szerelőhöz és ő kideríti mi okozza fogyasztásnövekedést.

VAgy ha elég kitartó vagy akkor fiat fórumok, meg sok sok guglizás meg barkácsolás otthon :)

2012. máj. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát idáig 11-12 l evett mert friss jogsis voltam de már úgy érzem kezdem kinőni a gáztaposós korszakot és mégis elég sokat eszik. Gyanakodtam a lambda szondára hátha az de még nem lett kicserélve mert borzasztó árat mondtak rá:S
2012. máj. 7. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ehhez 15 000nél drágább lenne egy lambdaszonda, bontottan még olcsóbban is találsz. Egy próbát megér.
2012. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

hát nekem az újra 40-et mondtak de majd megpróbálok egy bontottat csak annál is fennáll a rizikó, hogy nem lesz jó.


amugy a 1.4 cat ie az központi injektoros vagy nem mert olvastam már minden félét a neten bár a szereő aztmondta injektoros de kitudja a mai világba...

2012. máj. 7. 19:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!