Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ellustult a Simsonom, hogy...

Ellustult a Simsonom, hogy tudnám "visszalustítani? "

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Váltásnál se engedd vissza a teligázt!!!! ezt csináld kb 15 percig és észheztér....
2012. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a kipufogó kitakarításával.
2012. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2012. máj. 3. 17:24
 4/10 pagan ***** válasza:
dugó,gyűrű csere nem ártana,nem nagy tétel,és egyszerű kicserélni,én tavaly vettem újat,teljesen feltámadt a simo
2012. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még fél éves sincs az blokk, csak télen nem használtam, ezért lustult el.
2012. máj. 3. 18:20
 6/10 anonim ***** válasza:
visszalustítani ?
2012. máj. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 pagan ***** válasza:
ellustul as télen?:S,nem értem mire gondolsz,mért lustulna el,nem ember ez:),én kihoztam 6 hónap állás után,felpumpa és ment mint a rakéta
2012. máj. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg üzemmeleg lesz a henger, utána meg tegyél meg pár km-t nyélgázon :D Esetleg erre az alkalomra rakhatsz bele kicsit dúsabb keveréket is
2012. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy motor akkor szokott ellustulni mikor évekig még a 90-es tempót sem érik el vele ,papásan gyorsulnak fel 50-re és városban is max 40-el mennek. Ilyenkor amikor egy fiatal kezébe kerül az autó és hát mért is ne menőzni szeretne nyom egy padlót aztán belemászik az ülésbe mert még soha nem volt kihasználva a motor azon része melyen leadja a teljes teljesítményét. Példa erre az osztálytársam papájának wartburgja 40-el hajtja faluban,városon kívül is max 50-60 aztán mikor megkapta 50-nél nyomott egy padlót majdnem kiszakadt a nyakunk =D ,csodálkozott hogy mekkora nyomaték van benne hol ott alig van
2012. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ellustult, amúgy se nagyon hajtottam, 60-al mentem velem általában. A télen meg vagy 2x indítottam be, azt lelustult vagy nemtom, de nem ment úgy mint tél előtt :S
2012. máj. 4. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!