Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ellustult a végére?

Más is ellustult a végére?

Figyelt kérdés

Eddig olyan fitt voltam, szivesen tettem vettem, pakolgattam, takaritottam, de most ez ugy megváltozott. Semmihez nincs kedvem, legfőképp nem itthon ülni. Állandóan mennék, itthon lenni utálok, unatkozok, de az hogy valamit csináljak itthon...még a babó ruháit sem szivesen rendezgetem, nem hogy a házi munkát megcsináljam! Ez mitől van? Más is igy eltunyult a végére?

36 hetes/22 éves pocis


2010. szept. 17. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy viseli, van akit elkap a pakolászhatnék, van aki ki sem akar mozdulni. Én egyik nap mentem volna mindenfelé, másik nap egész nap csak feküdtem volna, volt hogy kedvem volt épp kitakarítani pl. a fürdőszobát és meg is tettem. Sokan sokfélék vagyunk, de a terhesség vége felé a fő hogy ne feküdjön minden nap az ember mert nem lesz ereje a szülésre!
2010. szept. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 38 hetes vagyok, de én egész terhességem alatt lusta voltam :( Mondjuk az elején kímélni kellett magam, mert picit nyílt a méhszáj, de utána minden oké volt és ettől függetlenül is lusta maradtam. Most kezdtem el lépcsőzni, mert tényleg mondták, hogy aki egész nap fekszik nem lesz ereje szülni. Azt meg nem szeretném, mert már elég közel vagyok a szüléshez.
2010. szept. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is a 36.hétben vagyok éppen!!eddig én is fitt voltam már mindenki rám szólt hogy pihenjek!ma olyan rosszullét kapott el hogy egész nap az ágyat nyomtam!!már igy a végén bele fér egy kis lustizás én ugy gondolom!!aztán nem fogunk már pihenni:)!!!vigyázz magadra és pihenj amennyit csak tudsz!!!
2010. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az első 13 hetet orvosi utasításra ágyban töltöttem, és ez kihatott az egész terhességemre. Akkor annyira "kiment" belőlem az energia, hogy azóta is szinte mindig fáradt vagyok. Lustának nem mondanám magam, mert szinte mindig van tervem, hogy mit akarok megcsinálni, de már az erőm fogytán van. Fájnak az izületeim, a csípőm, derekam. Picim mozgása is néha fájdalmas. Mindennek ellenére imádom a "terhem" :-)
2010. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jó olvasni azért hogy más is igy van vele...!:) Én majd azért próálom magam egy kicsit összeszedni, ismik azt mondják biztos az idő miatt! Bizok benne hogy ha egy kicsit előbukkan a nap megváltozik az életkedvem!

Pihenjetek, vigyázzatok magatokra, és könnyű szülést nektek!


36 hetes pocis

2010. szept. 18. 07:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!