Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik szarozzák és lejártnak,...

Akik szarozzák és lejártnak, tartják a Simsont ("Lépjünk már túl rajta! "), azoknak mi a véleményük az alábbi videóról? Www.Youtube.com/watch? &gl=US&hl=hu&client=mv-google&v=sHqU814t1Dk&nomobile=1

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 23:23
1 2
 11/13 anonim válasza:

Kedves kérdező szerintem te egy 14 éves kisgyerek lehetsz akinek leszólták a robogós kispajtásai a simsonját. Nem kell itt bizonygatnod hogy mekkora király ez a gép. Valóban remek motor volt és még ma is az mert időtálló és könnyen szervízelhető. Városban a mai robogók gazdaságosabbak és gyorsabbak nála, közúton RS50 TZR50 és társai lenyomják, endúrókat pedig nem ismerek 50ccm ben de szerintem ott is akadna mai ellenfele.

Nincs semmi gond a simsonnal tanuló motornak (pl a váltó kezelésére) nagyon jó vagy faluban mindennapi használatra is de nem több.

Videóhoz pedig annyit hogy sok fanatikus van, én láttam már olyat is hogy DIOkkal mentek versenypályán.

2012. máj. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem nyert, 18 vagyok, és mindegyik haverom mondja, hogy milyen fasza kis járgány, kell neki egy. Még a gazdagabbak is, akiknek lenne pénzük jobbra, azok is. CSAK ITT A GYK-n látok ilyen Simsonfujjoló embereket.
2012. máj. 17. 17:10
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez nem fujjogás, azt kérdezted, hogy mit gondolunk a Simsonról. Azt gondoljuk - szinte egybehangzóan - hogy nem olyan jó, mint azt gyerekkorunkban hittük. A nyolcvanas évek óta történt néhány előrelépés, amit már nem tudtak alkalmazni a keletnémetek.

Nem kell ahhoz a józan észen kívül semmi, hogy belásd mennyivel egyszerűbb vagy megbízhatóbb megoldások léteznek, mint a különolajzás, elektronikus gyújtás.. A Simson azért jó, mert olcsó. Manapság egyre kevésbé, szóval ha lenne két azonos árú, egyformán lepukkadt S51 és DT50, akkor valószínűbb hogy az utóbbit célszerűbb lenne racionális alapon megvenni.


És hidd el, a haverjaidnak addig kellene, amíg egyszer nem ég össze a megszakító vagy nem dugul el a karburátor.

Ott állnának és néznének hogy "mi történt? miért nem megy ez a (sípszó)".


De használd nyugodtan tovább, nem akarunk megfosztani az örömtől, csak ne élj abban a hamis hitben, hogy valami hiper-szuper motornak tekered a szektorát..

2012. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!