Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik szarozzák és lejártnak,...

Akik szarozzák és lejártnak, tartják a Simsont ("Lépjünk már túl rajta! "), azoknak mi a véleményük az alábbi videóról? Www.Youtube.com/watch? &gl=US&hl=hu&client=mv-google&v=sHqU814t1Dk&nomobile=1

Figyelt kérdés

2012. ápr. 30. 23:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj? Valaki beszólt?


Nekem van egy S51-esem. Jópofa segédmotorkerékpár, az biztos hogy nem a legmodernebb technika. Azért elterjedt a mai napig, mert sok volt belőle és nem sikerült mindegyiket kinyírni..


A videó pedig egy nagy csapat őrültet mutat be. Nem is szeretném tudni, hogy hány munkaórájuk van azokban a motorokban, de megeshet hogy még annál is több mint amennyiből én helyrehoztam a Pannoniámat..

2012. ápr. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem simsonom (is) van, de a krossz motorokhoz nem értek és német tudásom is hiányos.

Mit látok a videón? Lelkes fiatalok krosszmotorokkal mennek ( ügyesen) némelyikben simson erőforrás van.

Szerintem ez nem gyári szett, hanem épített gépek amelyekbe simson blokkot raktak.

Ám akár gyári akár maszek, messze elmarad a KTM, "Huski" illetve a többi neves krossz motor márkák mögött minőségben.

Nem igazán értem a kérdezőt, hogy mit akart ezzel a videóval ...

Nagyon szeretem a simsonom, de ez több évtizedes technika, ma már sokkal modernebb kiépítések vannak. Ennek megfelelően kell kezelni szerintem.

2012. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezek úgy át vannak építve, hogy már semmi közük egy simsonhoz - ez a véleményem.
2012. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Nem igazán értem a kérdezőt, hogy mit akart ezzel a videóval ... "


Épp azt próbálja bebizonyítani, hogy a Simson a király a gépek között, legyen az közút, gyorsulás, krossz.... Hiszen neki is az van. Nem értem mit nem értesz ezen :)

2012. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt akarod bebizonyítani, hogy a Simson a király és simán versenyre kel a mai robogókkal amik 3mp alatt 60-on vannak? Hát nem. Nekem van Simsonom is, robogóm is, mindkettő jó a maga területén. A robogóval városban mászkálok mert jól gyorsul és keveset eszik, a Simsonnal meg horgászni mert nem pereg le róla semmi múanyag kacat ha terepen megyek vele, de tény, hogy hátránya a kevésbé pörgős motor és a benzin keverése. Ezen felül mind a kettőt agyon lehet tuningolni és köztudott hogy egy rozoga sz_rból is lehet versenygépet csinálni, úgyhogy egy széria robogóval összehasonlítani egy Simson pályagépet nem épp fer dolog.
2012. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hátrány a benzin keverése, besírok rajtatok komolyan. :'DD És én kérek elnézest, hogy nincs pénzem egy KTM-re. Mondjátok a kategóriájában jobb gépet a szimónál.
2012. máj. 1. 11:22
 7/13 anonim ***** válasza:

"Mondjátok a kategóriájában jobb gépet a szimónál."


Mire is szeretnéd használni?

2012. máj. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Besírsz rajtam? Bocs, nem mindenkinek van türelme egy tankolás után kiszámolgatni hogy a csomagtartóból elővett keverőolajból hány cseppet pötyögtessen a tankba hogy ne süljön be a motor. Igénytelenebb és karbantartásmentesebb a robogó és ezért mindig közkedveltebb lesz az utcai motorosok körében, ezt fogadd el kedves hozzáértő kérdező. A Simson kategóriában pedig - tuning nélkül - számos olyan 50ccm-es utcán használatos túramotor létezik ami messze meghaladja egy 15 éves Simson képességeit. Erről szól a technikai fejlődés.
2012. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"És én kérek elnézest, hogy nincs pénzem egy KTM-re"


Attól, hogy nincs pénzed KMTre attól még a KTM mérföldekkel jobb cross motorok terén mint a simson. Rossz példát válaszottál és csúnyán bebuktad a kérdést.

2012. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"15 éves Simson képességei"

Igazából a konstrukció ( S51, a régi Star-ok még régebbiek ) a 80-as években jelent meg, tehát 3 évtizedes fejlesztés. Természetes, hogy markáns különbség van a műszaki színvonal között. Akkor van baj egy kisebbségi komplexusos tulaj kerül a képbe és irreleváns összehasonlítást kísérel meg.

A színvonal kb egy 14 éves szintjét üti meg.


Én a magam részéről elismeréssel adózok azoknak az embereknek akik régebbi motorkerékpárokat üzemeltetnek és/vagy restaurálnak. Ott fel sem merül ez a fajta habitus, amit a kérdező képvisel - mivel értelme nem sok van.

Persze az ilyen embereknek is meg van a megfelelő ellenpólusa, össze kell ereszteni őket. A normális többség meg élvezze a motorozást.

UFF!:D

2012. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!