Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 millió forintos határig...

1 millió forintos határig Suzuki vagy Volkswagen első autónak?

Figyelt kérdés
Vélemény, tapasztalat?
2012. ápr. 30. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Csak ez a kettő alternatíva van?

Amúgy kettő közül én inkább a VW-t választanám.

2012. ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés! Mivel azt mondtad, hogy autót akarsz venni, ezért csak a VW jöhet szóba, mert a Suzuki sok minden csak nem autó. Főleg nem a régiek.
2012. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

1 millióért autót is vehetsz ,és a kettő közül csak a Volkswagen autó a Suzuki nem.


Miben szeretnél utazni?Másfél tonna német acél között vagy egy szappan dobozban?

2012. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok nagy szakértő a témában, de most a munka miatt kell egy saját mindenképpen.

Én magam is inkább a VW felé hajlok, Polokat nézegettem ma. A Suzuki csak azért vetődött fel, mert több ismerős is ajánlotta, azt mondogattták, hogy nincs vele sok probléma.

2012. ápr. 30. 18:13
 5/16 A kérdező kommentje:
És szebb is a VW...
2012. ápr. 30. 18:15
 6/16 anonim ***** válasza:
és jobb is , biztonságosabb is meg ahogy mondod szebb is kényelmesebb is.A kérdés meg van válaszolva.
2012. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szalonból vettünk anno újonnan egy Wagonert és csinált érdekes dolgokat. Például előfordult, hogy éjszaka menet közben kiment benne valami panel és az egész világítás lekapcsolt. Vicces dolog ez 80-ál az éjszakában...

Aztán volt, hogy a riasztó ment ki, az ablakemelő és még sorolhatnám.


Az üzletben azzal nyugtattak, hogy ez más autóval is előfordul nap mint nap. De 2 évesen? Hát nem tudom... ez valahogy engem akkor nem vigasztalt.

Azóta egy Toyotám van. Azzal is volt egy-két macera, de a különbség ég és föld.

2012. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%

Uhh...komolyan azt gondoljátok, hogy a VW Polo autó, és az új Swift nem? Na ne legyetek már ennyire nevetségesek!


1 milláért egyértelmű, hogy egy 2005 környéki új Swiftet kell venni, és nevetni azokon, akik ennyiért vesznek egy öregebb ratyi 1.2-es Polot. Ne hallgass az előítéletekre. Egy erősebb, szebb, jobb autód lesz, ha Suzukit veszel!

2012. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Azért a Volkswagent egy lapon sem lehet említeni a Japán "autócsodával".

Ha ennyire odáig vagy a cuzukiért akkor vegyél egyet és mosd le minden nap. Vagy már van egy és azért véded ennyire? :)

2012. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Nincs egy, és nem is lesz, de jól ismerem mindkét típust. Szánalmasak és sznobok vagytok. A Swift 1 szempontból rosszabb, mint a Polo: nincs az elején egy státuszszimbólum.


A Polo nevetségesen drága autó, az 1.2-es csodamotorjáról nem is beszélve. Ha 1.4-est akarsz, akkor meg még drágább. Nem megbízhatóbb, és nem biztonságosabb, mint a Suzuki. Akkor miről bezsélünk?

2012. máj. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!