Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen passat vagy bmw320d?

Volkswagen passat vagy bmw320d?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vennétek a 2 közül? Új autóról lenne szó, mindkettő 2 ezres dízel motorral. Megbízható legyen, 4 ember kényelmesen elférjen benne, ha lehet 5. Esetleg mást tudtok ajánlani, ami szintén megbízható és 4-5 ember kényelmesen elfér benne? Csak dízel, havi 3-4 ezer km-t megyek. Maximum 10M Ft.

2012. ápr. 26. 14:54
1 2
 1/14 -pandy- válasza:

Bömbölő!

De én elfogult vagyok.

..és vigyázz rá,mert sírhatnékom van amikor össze-vissza húzott bmw-ket látok.

2012. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
BMW!
2012. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Volvó
2012. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

audi A4. Skoda Superb.


Egyébként a kettő közül én is a BMW-t mondanám , nem azért mert jobb, hanem mert azért az csak egy bmw:)

Viszont nem vennék a helyedben újat, maximum valami demót, bemutatót, rengeteg pénzt ott hagysz a kereskedőnél feleslegesen.


NICO

2012. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyértelmüen Passat. A bmw valószinüleg többet fogyaszt, és túl nagyon sajnálnám a sok km-re. Ismerősömnek volt Passatja, 2,5 év alatt 170e km tett bele...
2012. ápr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Oké hogy bmw az bmw, de nekem nem menőzésre kell az autó. Azt hiszem passat lesz, mert én is ugy tudom, hogy az kevésbé szervíz igényes, valamint hátul nagyobb a hely
2012. ápr. 26. 15:31
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha viszont Passat, akkor nézd meg a SuperB-t!Ugyanaz a motor és a lényegi elemek u.a., viszont még nagyobb benne a hely. Nekem van Skoda-m is, meg BMW-m is és mindkét autó nagyon jó és nagyon megbízható!


Passatom volt 6 éve 480.000km-t mentem vele, komolyabb hiba nélkül! Ergo ezek az autók közül gyakorlatilag teljesen mindegy, hogy mit veszel, mert mindegyik nagyon jó, szép és megbízható.Javaslom, hogy ami jobban tetszik és jobb ajánlatot kapsz rá azt vedd meg!


NICO

2012. ápr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tekintelyesebb a bmw - mondom ezt ugy,hogy Passatom van es maximalisan elegedett vagyok vele :)
2012. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a presztízs valóban nem elsődleges szempont, ezzel szemben a belső méret igen, akkor én is a Passatot, és ahogy már előttem említették, a belső tér koronázott királyát, a Superbet ajánlanám :)
2012. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Audi A4 vagy C osztályos Merci.
2012. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!