Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen passat vagy bmw320d?

Volkswagen passat vagy bmw320d?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vennétek a 2 közül? Új autóról lenne szó, mindkettő 2 ezres dízel motorral. Megbízható legyen, 4 ember kényelmesen elférjen benne, ha lehet 5. Esetleg mást tudtok ajánlani, ami szintén megbízható és 4-5 ember kényelmesen elfér benne? Csak dízel, havi 3-4 ezer km-t megyek. Maximum 10M Ft.

2012. ápr. 26. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Alfa 159 2.4 , Ford Mondeo, Audi A6/A4?

De tényleg csak használtan éri megvenni őket

2012. ápr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 petke33 válasza:
De sok a tudatlan okostojás,majd ha pd elemeket kell cserélni a fosvágenen sirni fogsz.
2013. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Jaja,sirni fogsz,mert 20e Ft-ba is belekerul egy felujitott garancival es akkor par szazerer km utra megint nincs gondod . Persze a piezo injektorokkal nincs ilyen gond,azokat 120-150eFt/db aron maris beszerezheted.


388e km van a pd passatomban . Resolajveszteseg kevesebb mint 1mg/loket minden elemen , alapjarati befecskendezett mennyiseg 0.6-0.7 l/h . Ha nem tankolsz bele minden osszekutyult losza..rt es odafigyelsz a szervizekre,akkor semmi baj nincs a pd motorral.

2013. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik van asszonynak egy passat kombija nekem egy 5 ös BMW kombim. Mindegyik teszi a dolgàt mindegyiket szeretjük és mindegyik jó autó. A passatnàl még nem sirtam szervizszàmlàn viszont bmwnél màr volt hogy majdnem kijöttek a könnyeim. :) 6 éves a bmw a passat meg 7 idén cserések lesznek de valoszinű két passat jön helyettük a csalàdba.
2014. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!