Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj? Ha pár napig...

Vw00 kérdése:

Mi lehet a baj? Ha pár napig nincs beindítva az autom (volkswagen polo classic) beindítás után csöpög egy pici benzin valahonnan. De ez abba is marad, és utána se folyás se csöpögés.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 08:20
 1/3 pagan ***** válasza:
hol csöpög,mely részén az autónak?elől? hátul?valahol ereszt a benzin csöved,azt minél előbb ki kell cserélni mert útközben eldurran teljesen aztán nézel majd:)
2012. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a motorblokknál valahol. de ez csak pár másodpercig tart, utána már egy csepp se folyik, ha eresztene a cső akkor mindig folyna.
2012. ápr. 30. 17:50
 3/3 pagan ***** válasza:
nem feltétlenül,ne kérdezd miért,fizikából nem vagyok jó,de nekem is volt ilyen hogy nem folyt mindig aztán megadta magát egy idő után,de nézesd át szerintem ha te nem tudsz rá jönni mert ez nem természetes dolog
2012. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!