Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olaj csöpögés gátló szer?

Olaj csöpögés gátló szer?

Figyelt kérdés

Az autómban csöpög az olaj egy nap alatt 2-3 csepp.

És láttam erre való teknősbékás márkájú szert amit az olajhoz kell betölteni. Ilyet valaki használt már? Működik? Ezután tényleg nem fog csöpögni?


2011. ápr. 5. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy tömítés.
2011. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te aztán lehet egy autószerelő. Hihetetlen!!!!Azt írtam, hogy az olajhoz kell betölteni tehát folyadék....
2011. ápr. 5. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen adalék, legalábbis amit így hirdetnek. (az általad említett "Turtle" márkájú)

Én szerelőként nem ajánlom a használatát, egyrészt mert ideiglenes megoldás, másrészt mert elég drága, harmadrészt, mert napi néhány csepp olaj szivárgása nem indokolja.

2011. ápr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 haverka ***** válasza:
bemész a tescoba és ott van ilyen lila flakon és ott vanank ilyen injektor tisztítók meg adalékok és azt hiszem h lehet venni olaj csöpögés ellen is de nem 100%
2011. ápr. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!