Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó iparban szeretnék elhelye...

Autó iparban szeretnék elhelyezkedni és érdekelne hogy melyik járművön lehet jól megtanulni szerelni, (simson/lada)?

Figyelt kérdés

először ladákra gondoltam de ilyen benzinár mellet nagyon felejtős...utána meg jött hogy inkább egy simsont kéne venni...melyiken lehet több mindent megtanulni..pl:hogy működik a karbi, motor,stb......ár/érték arányban melyik éri meg jobban?...de inkább ilyen rozsdásabb fajtákra gondolok amin sok a munka van....hegesztés, festés, olajozás, zsírozás stb...

köszi a válaszokat...amúgy 16 éves fiú vagyok...(10.-es)



2012. ápr. 27. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Először el kellene dönteni, a szerelés melyik ága érdekel. Van ugye karosszérialakatos, "általános" szerelő, meg autóvillamossági szerelő.
2012. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az egész gyártása érdekel az autónak, de leginkább az elektronikai része
2012. ápr. 27. 18:37
 3/10 A kérdező kommentje:
jah és hogyha arra szerettél volna kilyukadni hogy géplakatos vagy autószerelő szeretnék-e lenni akkor nagyon nem...
2012. ápr. 27. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha eletronika, akkor se a Ladával, se a Simsonnal nem mész sokra. Azóta ugyanis történt egy s más az autóelektronikában.
2012. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor mivel kezdjem?
2012. ápr. 27. 18:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Valami újabb fajtával amiben egy fokkal bonyolultabb elektromos rendszer van mint a ladában meg a simsonban :D
2012. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat....hanyas évjáratok között nézegessek inkább?...egyébként 2107-es ladára gondoltam
2012. ápr. 27. 19:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha szerelő akarsz lenni akkor ezek közül bármelyik jó kezdésnek, a modern elektronikával műszerek nélkül úgysem tudsz sok mindent kezdeni otthon (OBD rendszerek, oszcilloszkóp, egyéb mérőműszerek, nem sorolnám, hardveres és szoftveres téren is milliós összeg, plusz nem is tudnád használni gyakorlat nélkül), ezt csak tanfolyamon (ha van) vagy iskolában (ha tanítják) tudod megtanulni.


Ha pedig tervezéssel vagy gyártással szeretnél foglalkozni ahhoz minimum egy gépészmérnöki diploma kell, utána meg mázli hogy pont ilyen területre keressenek embert.

2012. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen rossz irányba tapogatózol!


Ha az elektronika és az autógyártás érdekel, akkor tanulj autóvillamossági szerelőnek, aztán helyezkedj el valamelyik magyarországi autógyárban (Mercedes, Suzuki, Opel). Közben tanulj tovább, és próbálj meg bekerülni egy fejlesztő csapatba...

2012. ápr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
utolsónak szerintem igaza van
2012. ápr. 27. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!