Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio milyen kocsi?

Renault Clio milyen kocsi?

Figyelt kérdés
Megbízható, jó autó? 185 cm vagyok, első autónak nézelődöm, 5-600e ft-ért maximum, de olyan keresek ami minél fiatalabb és megbízható, 2 légzsákos klímás. Sokan szidják a francia autókat, viszont mivel millió számra adják el pl a Clio-t és a 206-os is nagy darabszámban kelt el, elgondolkodtam rajta, lehet hogy szabad ilyet venni? Eddig régi Swift, Kalos volt amit néztem, vagy esetleg Ignis.

2012. ápr. 27. 07:03
 1/10 anonim ***** válasza:

"Sokan szidják a francia autókat, viszont mivel millió számra adják el"


Itt se leszel sokkal okosabb, itt is sokan fogjuk szidni, mások meg az egekig magasztalni.

Ennyi pénzért túl magasak az elvárások (fiatal, megbízható, extrás).

2012. ápr. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
50%
inkább Renault-ot vegyél mint suzukit ehhez csak ennyit tudok hozzáfűzni!
2012. ápr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az asszonynak Clio TechRun van , 1.4es, 98LE-s ,egész használható autó . Meglepöen erös,pörgös, igazából nincs több baj vele,mint más autókkal . A vezetö ülés alatti csatlakozók kontakthibája miatt többször jelzett a légzsák visszajelzö, szétakasztás és WD40 után megoldodótt .
2012. ápr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül még mindig a Clio. minden kocsival van baj, főleg ebben az árkategóriában!:) nem fognak eladás előtt vezérlést, olajat, fékeket, meg gumikat cserélni az biztos. ha jól bánsz vele, meghálálja!
2012. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért jobb, ha klímát nem akarsz, de mindenképpen egy épeszű választás a Clio, 206 kettős. A Clionak sokkal egyszerűbb, könnyebben, olcsóbban javítható a futóműve. Ilyen szempontból mindenképpen az.
2012. ápr. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél E36-os BMW-t 1.8-ast (318i) , 600-ért már találsz elég jó darabot. Viszont 94 felett már 90%ukba van 2 légzsák és klíma.
2012. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez mekkoraaa! Cliot akar venni a csávó, és ajánlasz egy BMW-t...:D
2012. máj. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
BMW nem kellene, ahhoz marha drága minden, és nem egy 1000 éves bontó szökevényt akarok, mert a legolcsóbb darabok biza ilyenek:S
2012. máj. 12. 21:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok van belőle, úghogy nem rossz autó. A régi Swiftnél biztonságosabb(4 csillagos töréstesztje van). Én 5-600 e Ft-ért a 98-2001 közöttieket nézném. Azok vannak ebben az árkategóriában. Mellesleg nem kell a kora miatt aggódni, ha normálisan karban volt tartva, akkor még egy jó darabig autó és nem bontószökevény lesz.
2012. szept. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szabd ilyet venni én ajánlani tudom megbízható és fiatalos forma szerintem tökéletes első autónak, egy jó 1.4 es vagy 1.6 os benzines motorral.
2016. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!