Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlanátok nekem?

Milyen kocsit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Friss jogsim van, és szeretnék saját kocsit. BMW-ben gondolkoznék. Valami E36 5 ajtós sedan vagy touring. Vagy 1.6, 1.8 benzin vagy 2.5 diesel. Ha van tapasztalatotok írjátok le, és minden más ötletre is vevő vagyok:) max 800.000 Ft-ig

2012. ápr. 24. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Valami E36 5 ajtós sedan vagy touring amire gondoltam. Esetleg 1.6, 1.8 benzin (gázzal még jobb) vagy 318,325 diesel.

:)

2012. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A 2.5 dízellel vigyázz, könnyen hengerfejesek lesznek. Ezenfelül ha az adagolója bedöglik, minimum 200-250 000ft a felújítása.


Ezeken érdemes elgondolkodni:


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem tudom, amiket leírtál mind rossz.

1.6-os benzin 8 litert minimum fogyaszt és baromira nem megy!


2.5diesel motor a Volvo-k kivételével talán még egy gyártónak se sikerült csinálnia megbízható darabot.

Értem én, hogy BMW-menő,meg "arcoskodni" az kell, de szerintem baromira ne vegyél E36-ot. pár százezerért kapsz valami hulladékot, amit már mindenki lenéz...


Szerintem vegyél egy astrát,vectrát,bora,passat mindben ezerszer jobb lesz létezni, mint egy 15 éves leharcolt E36-ban. Alapvetően nem az autóval van a gond, hanem azzal, hogy az az autó a köztudatba már úgy van, hogy fiatal menőző suttyó,aki idiótán vezet.


Mindezt úgy írom, hogy nekem most egy 535d BMW-m van.


NICO

2012. ápr. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Itt nézz körbe www. bmwfanatics.hu (3-as bmw klub!)

Minden kérdésedre válaszolni fognak a srácok...

2012. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A dízeltől tartok mert ezek már tényleg nem mai darabok. 1.8 benzin lesz belőle. Opel nem kéne mert nagyon sok van belőle. VW Bora sem mert nem jön be, de Passat talán. 1.8T 150LE. vannak jók. Vagy ha passat akkor 1.9 tdi 110 Le
2012. ápr. 24. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Na egy 1.9 TDI passatot próbálj ki!Ha bemelegedett,akkor lépj oda neki nyugodtan olyan 1600-1800-as fordulatról:)

Ha esetleg sikerülne valahogy találni egy 1.9PD TDi 131lovasat, no azt még lehet chippelni is 170 lóig. Nekem ilyen volt az első autóm 17 évesen és 480.000km-t mentem vele, most Apám használja.

2012. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

800 000-ből miért akarsz széthajtott, korrodált roncsot venni?

Tanulóautónak diesel nem jó, az amúgy is teljesen szétrongyolt lenne.

Ennyi pénzből ne gondolkodj bmw-n, Maseratin, Maybachon, amg-mercin. Gyere má' vissza a valóságba.

Vehetsz egy 8 éves, kb. 100000-t futott 1,4 es , akármilyen népautót, az nem fog cserbenhagyni, és megtanulsz vezetni.

Aztán, ha lesz 3 millád, és erre akarod elbszni, akkor kezdhetsz gondolkodni még nem roncs BMW-ben, ami a saját karosszériáját is tudja hordozni, nem nevetséges traktormotor van benne, vagy egész jó mercit is kapsz ennyiből.

Addig vegyél vissza arcodból, és szállj le a realitásba.

2012. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
drága kedves utolsó, van a családban 2 kocsi is. anyának meg apának sajátja. én is akarok magamnak egyet, nem fullos kéne, csak olyan amit tudok használni ha akarok. És nem kell 1.4-es fostalicska
2012. ápr. 26. 22:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért fostalicska az 1,4es? Mert 2000ccm alatt meg 150LE alatt van? Ne csak abbar gondolkozz hogy meg veszed az autót. Azt fenn is kell tartani. Teljesítmény adó, biztosítás, cascó stb.
2012. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!