Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elso autom egy Honda Logo....

Moha- kérdése:

Elso autom egy Honda Logo. Nagyon a szivemhez nott, de a legritkabb darab. Celszeru volna lecserelnem egy gyakoribb darabra a kesobbi esetleges alkatreszhianyt megelozendo?

Figyelt kérdés

Egy 2000-es evjaratu 1.3-as Honda Logorol van szo.

Ez a modell eleg mostohagyerek meg Hondaeknal is, mivel a Jazz meg nem keszult el, kidobtak a Logot, hogy valamelyest reszesuljenek a piaci szegmensbol. Magas arfekvese a jo felszereltseg ellenere is nepszerutlenne tette, s a jazz nagyon hamar ki is szoritotta.

Megbizhato, semmi gond nincs vele ( leszamitva, hogy egyszer inditaskor kb. 10 masodpercig csikorgott valami ekszij feleseg).

A motorter szep, olajmentes, csak finom por. Miutan megvettem legszurot es olajat is csereltem, a szercizkonyv szerint nemreg volt cserelve a vezermuszijj es a gorgok. (ezeket neten megtudom venni hozzakesobb, most 80000 van benne)

Mostohagyermeki statusza es alacsony peldanyszama miatt aggodom, hogy ha valami problemam lesz esetleg, az vagy nagyon draga, vagymegoldhatatlan lesz.

Szerintetek erdemes volna idovel lecserelni egy nepszerubb modellre?



2012. ápr. 26. 04:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lenne mondjuk opel corsa, vw polo stb...
2012. ápr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban nincs semmi baja az autónak és keveset futott,megkímélt példányról van szó én nem adnám el.Kopó alkatrészeket mindenhol kapsz hozzá és egyéb alkatrészeket is egy kis utánajárással.Lehet,hogy kicsit drágább hozzá minden a ritkasága miatt,viszont egy megbízható autó,amihez ritkán kell hozzányúlni.

Kevesen ismerik ezt a típust ezért nehéz lenne jó áron eladni.A következő autó amit vennél helyette megint zsákba macska lenne,amit drága pénzért át kell íratni és le kell szervizeltetni.Ha a kis Hondát szereted,nincs semmi baja ne add el szerintem.

2012. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Angliaban lakom, itt nincsen atirasi koltseg, csupan le kell tepni a megfelelo reszt a tulajdoni laprol es az auto eladva.


Nehez dontes ez, mert nagyon jo kis kocsi.

2012. ápr. 27. 02:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó akkor minek adnád el? Csak azért mert egyszer majd ha elromlik akkor drágább lesz az alkatrész? Butaság. 12éves és még semmi baja ,ezek jól összerakott japán autók ,nem romlanak el egykönnyen.Hiába olcsó az alkatrész egy "népszerű" kocsihoz ha havonta a szerelőnél áll meg lerohad a nyaralás alatt ,a bosszúság sokkal rosszabb.
2012. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!