Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit dobna a robogómom egy...

Mennyit dobna a robogómom egy sportkipufogó, és egy jó variátor? Milyeneket kéne választanom? (Keeway Hurricane 50cc)

Figyelt kérdés
Egy Keeway Hurricane 50cc robogóm van, teljesen gyári, csak a folytások lettek belőle kieszedve, elvileg a vakcső, meg a variátorfolytás. Most megy 65-öt, szeretném növelni a végsebességét, meg a gyorsulását is. A Gianelli Next kéményt néztem ki rá, meg egy Motoforce Racing variátorszettet. Ez így jó párosítás lenne? És mennyit érne a gyorsulás, végsebesség szempontjából?

2012. ápr. 24. 16:40
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
még meggondolom az eladást, és szerintetek mennyiért lehet eladni egy ilyen keewayt?
2012. ápr. 27. 14:55
 22/32 anonim ***** válasza:
hasznaltauto.hu -n nézd meg. Sokan inkább megveszik a kevesett futott pár éves kínait, mint ugyan annyiért az 5.000 km-el többet ment olaszt pedig ha tudnák az mennyivel többet ér...
2012. ápr. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
amikor megvettem én sem tudtam, 200km volt benne, 2 éves, és 100-ért adták sisakkal együtt, gondoltam a robogó az robogó
2012. ápr. 27. 15:09
 24/32 A kérdező kommentje:
meg úgyis mindent kínában gyártanak
2012. ápr. 27. 15:10
 25/32 anonim ***** válasza:
jönnek emberek azzal hogy ad el.. na ez az, ha tudod!!!. Az ilyen majmok miatt bélyegzik meg ezeket a robogókat. Az olasz robogók is tudnak sz@rok lenni, bátyám malagutijával is vannak azért szívások, hiába olasz és fiatal. 100ezer környékén olasz robogót venni kb felér egy orosz rulettel.vagy szét van hajtva, vagy nincs. Vannak csutk@pocsű majmok akik nem értenek hozzá el kezdik gányázni őket, aztán javítsad ha tudod.
2012. ápr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

utolsó:


jelezném, hogy:


1., van egy ugyan olyan robogóm, mint a kérdezőnek - azzal a különbséggel, hogy én újonnan vettem, ergo soha senki nem piszkált hozzá....


2., Első pontot továbbvezetve abszolut tapasztalatvezérelve mondom, hogy egy trágya hulladék a gép


3., A saját butaságátok próbálom megmenteni, hogy egy ilyen sz@rra ráköltsön "tunning" címen 60-70e foritot (tehát gyk. az árának megfelelő összeget) és a végén ugyan úgy nem fog leadni olyan teljesítményt, mint egy rendes robogó gyári állapotában, de legalább biztos hamarabb szét fog esni, mert semmilyen tunning nem kíméli az élettartamot.

2012. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
hat igen itt az eladassal is gond lenne. mivel az akitol en vettem is 1 evig arulta mire en megvettem pedig nem latszott rossz vetelne. valamint kozben kicsit utanaolvastam es azt irjak hogy a keeway robogok varioja csak 65-ot bir. tehat az a maximalis vegattet. ha veszek egy sportkipfot akkor erosebb lesz a moci meg egy jobb variatorral elrheti a 85-ot is. itt mar csak az a kerdes h vajon eleg lesz e a motor. de remelem hogy ha nem is novekedne a fordulatszam akkor is sikerul majd beallitani. hogy alacsonyabb fordulaton is elerje a 85-ot
2012. ápr. 28. 11:24
 28/32 A kérdező kommentje:

na valasz a kerdesre. vegul csak egy giannelli next pufo lett meg egy sima keeway variator, csak teljesen nyitott tovabba kellett meg cserelni valamit a legszuroben, es nagyobb fofovoka kellett. asszem a gyari 60-as volt es 70-es lett beepitve. a moci most alattam(100kg) igy 70-75 kozott megy. de sajna nem eleg eros a motor. mivel a szel sokszor visszafuj 75-rol 70-re a fogyasztast meg nem mertem de majd azt is megirom par heten belul.


osszessegeben veve 37.000ft volt a tuning szerelesi koltseggel egyutt, es sokkal jobban gyorsul. de sajna a vege az 75 igy. komolyabb tuningot nem koltok ra. de azert egesz jo kis motor lett


a keeway igyan nem tokeletes. nem egy aprilia. de ennyi penzert ugy erzem nekem megerte. mert az alkatresz olcso. pl az uj variator 6000ft volt


irjatok meg a velemenyetek. valamint remelem h segithetek ezzel a valasszal olyanoknak akiknek hasonlo robijuk van es olcso tuningban gondolkodnak

2012. máj. 30. 16:08
 29/32 ricsirics153 válasza:

Ha még él a kérdés akkor szeretnék én is hozzászólni. A családban van két Keeway robogó az egyik hurricane a másik matrix mind a kettő nagyon megbízható. Én tuningolás terén vettem mind a kettőbe Polini high speed variátor szettet ami elképesztően sokat dobott rajta eddig a 60km/h-t alig akarták elérni mert már vagy 8500-at pörgött a motor, ezzel a szettel meg mennek 70-75km/h-t úgy hogy akkor pörögnek 7800-at így a fogyasztásuk is 2,8 l környékén alakul. A gyorsulása is sokkal jobb lett. 14000ft volt amugy a szett.

Ja és a másik nem az volt a kérdés hogy milyen fos robogó meg hogy ilyen olaszt vegyél meg olyat akinek olasz vagy japán robogója van az örüljön neki mindenki tudja hogy azok jók kivisznek a világból de nem kéne lenézni a többit. Köszönöm :)

2013. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
hello ricsihez szolna a kérdésem!én is akarok egy polini high speed variátort és ahogy olvastam az irásod az elég biztató többel meggy kevesebbet forog és a fogyasztáss se nőtt anyira 2.8l nem tudom menyi volt elötte de végülis ez nem sok ! ja és a vége menyi körül van 75? előre is kösszönöm
2013. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!