Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen minőségű és korrózió...

Milyen minőségű és korrózió álló a PARAGI sportkipufogó dob?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni az autómra egyet(ez a legolcsóbb),de azt hallottam,hogy 1-2 év után dobhatom a kukába.Volt már valakinek tapasztalata az említett dobbal kapcsolatban?

2012. ápr. 9. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. Minőségileg valóban nem a legigényesebb alkatrész. A tartókonzolon alakítgatni kellett, hogy stimmeljen, miközben típusspecifikus dob volt és a hegesztések sem voltak a legszebbek. Viszont szép hangja volt és nekem kb másfél év alatt épphogy csak felületi korrózió látszott rajta, pedig az esetek nagytöbbségében nem állt garázsban és mentem vele télen, sóban jócskán. Tehát összességében nem egy prémium cuc, de az árát megéri.
2012. ápr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2012. ápr. 10. 09:08
 3/3 Gunirs50 válasza:
Nekem volt G astrán ilyen PARAGI dob,de sajnos 3 év után elemeire hullott a rozsdától.(sajnos)Mert a hangja viszont tetszett.Nem túl hangos,de azért szépen duruzsolt.Próbálj inkább rozsdamentes végdobot venni,mert sajnos a kondenz víz a végdobban áll meg és megeszi a rozsda.Ez van,remélem tudtam segíteni
2014. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!