Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Formula1-be szeretnék...

A Formula1-be szeretnék kerékcsere szerelő lenni, kell valami tanfolyam meg hogyan lehetne oda bekerülni dolgozni? F/20

Figyelt kérdés
2012. ápr. 23. 20:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A kérdésre nem válaszoltam :)

Szóval nincs ilyen tanfolyam, illetve van, de ezt már a csapatnál majd úgyis meg fogod tanulni. Alapvetően a legalapabb dolgokat elmondják, utána pedig eléd vágják a 400 oldalas doksit műszaki és robbantott rajzokkal és akkor tessék megcsinálni mondjuk egy féltengely cserét egyedül (esetleg minimális segítséggel). A kerékcsere maga nem nagy tudomány, csak sokat kell gyakorolni ahhoz hogy jól menjen.

2012. ápr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Dupla kezet nem lehet nyomni? Tíznek még egyet klikkelnék.
2012. ápr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10 vagyok.

Csak az érdekesség kedvéért: a WSR-en beszéltünk az egyik magasabb beosztású szerelővel és Ő mesélte hogy előtte a WRC-ben volt szerelő. Kérdezgettük még egy kicsit, és Ő is azt mesélte, hogy elvégezte az egyetemet, majd bekerült valami nagyan kis csapathoz. Ott jól végezte a dolgát, volt felvételi másik csapathoz, átkerült oda. És így szépen felfelé, de már megunta a "sima autókat" ezért ment át a WSR-be (meg persze mivel volt rá lehetősége). Talán Renault 2.0-s gépekkel foglalkozott.


Amúgy ha érdekel náluk lehet hogy tudnál szerelni, a részletekért vedd fel velük a kapcsolatot (nem képviselem őket):

[link]

2012. ápr. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanez lennék csak raliban. :)
2012. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!