Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki tanított titeket autót...

Ki tanított titeket autót vezetni?

Figyelt kérdés
Hány évesen kezdtétek? (nem név szerint érdekel hanem hogy oktató/szülő/stb.) Kézi/atomata váltóval?
2012. ápr. 23. 13:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
17 évesen apa
2012. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Az oktató tanított , kézi váltós autón.Majd 3 évvel később automata váltós autóm lett.Bánom hogy eddig nem jöttem rá hogy mennyivel is jobb az automata.Nem is értem hogy egy 21. századi autóban mit keres a kuplung pedál.
2012. ápr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ja és 17,5 évesen lett meg a jogsim.
2012. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nagyfater 15 évesen, kézi váltóval
2012. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13 évesen kezdtem egy traktorral, aztán 14 évesen vezettem először autót. mindkétszer apa tanította meg, most kezdem a jogsit 1 hónapon belül.
2012. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Oktató, kéziváltó, 22 évesen, túlóra nélkül elsőre minden. Előtte csak gokartot, meg bicajt vezettem.
2012. ápr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
14 éves koromban vezettem először a kocsinkat, apám felügyelete mellett, de max kettesben. 16 évesen kezdtem a kresz tanfolyamot, 17 évesen szereztem a jogsit. Az oktatónak sokat nem kellett magyaráznia, de azért jó, hogy volt. Ja, kézi váltós verdán, az automata váltós kocsik vezetni nem tudó nőknek valók...
2012. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
16 évesen egyedül.
2012. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

Akik nem használtak még automatát nem értem miért szidalmazzák.A nagy terepjárókban meg a nagy zászlóshajó autókban nem véletlenül van olyan mindig automata váltó.A forma 1-es autókban is automata váltó van , igaz nem teljesen automata de nincs benne kuplung pedál.


A vezetés tudás nem attól függ hogy tudsz e rángatni egy kart az ülésed mellett vagy nem.A vezetni tudás a közlekedési helyzetek felismeréséről , azoknak megfelelő kezeléséről , a szabályok szerinti közlekedésről és azok betartásáról szól nem pedig attól hogy tudod ez rángatni azt a vacakot vagy a kocsi magától kapcsol.


A kézi váltó egy csökevény a múltból amitől nagyon sokan nem tudnak elszabadulni még.Én sem értem hogy mit keres kuplung pedál egy mai autóban.

2012. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
14 évesen, kb 3 éve anya, apa, papám felváltva, mikor ki ért rá és kéziváltós autókon tanultam a legjobb az öreg moszkviccsal volt tanulni vezetni,
2012. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!