Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Corsa B 1000 ccm,54 LE?!...

Krenija kérdése:

Opel Corsa B 1000 ccm,54 LE?! Városon kívül kevés?

Figyelt kérdés
Első autónak egy Opel Corsa-t néztem ki, de csak 1000 ccm, és 54 Le. Nem szerettem volna ilyen kicsi teljesítményűt venni, de úgy tűnik, mindegyik amit kinézek (ami felszereltségileg is megfelelő lenne, és elérehető közelségben van), az mind sajnos ilyen "kicsi". Mit gondoltok, mennyire lehet vele városon kívül/autópályán közlekedni, vagy ez tényleg csak városba érdemes használni? Hogyha esetleg valakinek van tapasztalata, azt is nagyon megköszönném.
2012. ápr. 17. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

én városra használnám... haveromnak volt egy ilyen, neki városban 5,5 literrel elment, de autópályán ugyan annyit evett, mint az én 1.8-as c corsám


szóval ha csak városra kell, tökéletes ez a teljesítmény

2012. ápr. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 54 lóerő még városban is kevés. 80-90 lóerőnél ne add alább, mert sohasem tudhatod, hogy mikor lesz sürgős valahova és ilyen teljesítményű autóval, aligha fogsz időben odaérni. Fel nem fogom minek csinálnak ilyen kicsi motorú autókat.
2012. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van a B Corsából 1.2 16V motor is ami sokkal jobb és erősebb a 3 hengeres 1.0-nél.Válaszd inkább azt.Az már láncos nem szijas.
2012. ápr. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint 100-ig elég fürge az 1.0 12V B Corsa, természetesen csak ahhoz viszonyítva amit várunk tőle. Pályára csak ha nagyon muszáj, de városba, országútra egy átlag (nem versenyző) autósnak elég.
2012. ápr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat.Sajnos eddig nem találtam 1000ccm-nál nagyobbat,ami minden szempontból (többek között árilag is), nekem elérhető lett volna. De mindenképpen nyitva tartom a szemem:)
2012. ápr. 18. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!