Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs áram?

Miért nincs áram?

Figyelt kérdés
Ma reggel elmentem az üzletbe az autommal, amikor visszamentem és beakartam indiitani csak nagyon lassan hajtotta meg de nem gyúlt be, huzatásra begyúlt és sokat mentem körbe a városközött, hogy töltődjön az akkú, amikor megállitottam mégcsak megsem hajtotta, a központizár is nagyon nehezen zárta le az ajtókat. Mivel lehet a probléma?

2012. ápr. 7. 16:19
1 2
 1/11 pagan ***** válasza:
valszeg haldoklik az akksid,mennyi idős?
2012. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az akkumlátorod hány éves?

Fel kéne tölteni rendesen egy töltővel azt az aksit és ha ugyanezt csinálja akkor venni kell egy újat.

Az akkumlátorok 4-5 évnél többet nem bírnak ki ,utánna márnem tudják tárolni az áramot. Vagy csak rövid idelyig.

Esetleg még nézd azt is meg hogy mikor jár a motor kialszik e a kis akkumlátor jelű piros lámpa a műszerfalon.Mert ha nem alszik ki akkor nem tölt vissza a kocsid generátorja áramot az aksiba. Akkor körözhetsz vele ítéletnapig is..

2012. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

akkor

a) rossz esetleg az akku, tölteni kell?

b) töltésprobléma -> generátor?

c) egyéb


pontosan milyen akkud van, hány éves?

2012. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom, nincs töltésed. A visszajelzőjét szoktad nézegetni?
2012. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az akkumulátor jelű kis piros lámpa kialszik ahogy begyúlt de helyette kigyúlt a légzsákot jelző kis piros lámpa, az akkumulátor 6 éves!
2012. ápr. 7. 16:42
 6/11 anonim ***** válasza:

És ha csak ráadod a gyújtást, de nem indítod be, világít a töltéslámpa?

Van egy rövid barna testvezeték a generátor felső csavarjánál, az nincs elszakadva?

2012. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ha csak ráadom akkor kigyúl a lámpa, nincs elszakadva aztis néztem
2012. ápr. 7. 16:53
 8/11 pagan ***** válasza:
6 éves már lehet rossz,de nem törvényszerű,,az akku sarun nincs fehér kicsapódás?
2012. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nincs! este hoznak egy új akkút, berakom majd meglátjuk milesz.
2012. ápr. 7. 17:04
 10/11 anonim ***** válasza:
akkú jó :P
2012. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!