Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Tuareg 50 jó motor?

Aprilia Tuareg 50 jó motor?

Figyelt kérdés
Hobby célra,járkálni kicsit terepezni,110ér néztem ki egyet.
2009. jún. 19. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ennyi pénzért és árkategóriában inkább Yamaha Dt 80 ast vennék.Bár ha kicsit hozzá raksz akkor vehetnél egy 125 ős yamaha dt-t is mert hát 50 es meg 80 cm3 okkal nem nagyon lehet terepezni mert gyengék .125 ős Dt na ott kezdődik a motorozás azzal már lehet valamit kezdeni.
2009. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző válaszát adom. 50-es Tuaregem van fél éve, szinte már minden baja volt, de nézd a jó oldalát is! Egy aprilia képes motorszerelőt csinálni a tulajából ;) Na meg a 3 sebességes blokk eléggé gyász, nem tudtam annyira magas RPM tartományban tartani, mint egy 5 vagy 6 sebességes blokkos motort. Ennek gondolom érted a hátrányait. Na meg a gyári 14-es torkú karbival kb. visszafújt a szembeszél, 17,5es Mikunival jobban megy. Vegyél japánt, az Aprilia egy gyász, milliószor megbántam én is.
2010. dec. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!