Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor az aprilia rs 125?

Milyen motor az aprilia rs 125?

Figyelt kérdés

érdemes lenne beszereznem egyet, ha meglesz rá a jogsi?

sok baj van vele? láttam,h 30-40lóerősek.

Simsonom van, azzal nagyon sokat mentem már különböző helyeken.(az a nagyon sok csak 8ezer kilométer, de azért szetintem már mégiscsak van egy kicsi tapasztalatom(nem sok, de már nem fulladok le vele, nem esek hanyatt, szóval ilyen alap dolgok))


2011. szept. 24. 11:54
 1/6 A kérdező kommentje:
és légyszi ne hurrogjatok le, tudom, hogy semmi sincsen a kezemben még
2011. szept. 24. 11:56
 2/6 anonim ***** válasza:
A1-es jogsival nem vezetheted az RS 125-öt, ha pedig nagyobb jogsid lesz, akkor meg állatság 125-öst venni. Szóval ez egy tipikusan olyan motor, aminek értelmes körökben nincs piaca.
2011. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
11kW-os forgalmival mennek manapság:)
2011. szept. 24. 13:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is merem az rs 125 t pontosan de ha 40 ló akk az biztos 2ütemű amit semmiképp nem vennék simsonnál persze h jó nekem is egy 70 es simsonom van ami 2ütem de egy 125 ös motornál már a fogyasztás nagyon sokat számít, ha meg abszolut nem érdekel a fogyasztás akkor meg már egy ktm 125 exc t vennék mert az az igazán erős, vagy a korl és akk 250 es motor vagy ha csak a1 akkor meg 4t 125 ös ami keveset fogyaszt és jó a városban/ HA meg meglesz a jogsid akkor meg már tudod kezelni annyira a motort h magabiztosan tudjál meni ( persze ez nem azt jelenti h meg is tanulsz ahhoz soksokat kell vezetni)
2011. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

11kW-os forgalmival mennek manapság:)"


És egyszer kapjon ki vele egy motoros rendőr, búcsút is inthetsz a jogosítványodnak egy időre. Mert a 2 kerekű yardot nem eteted meg a 11kW dumával...

2011. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, már beszéltem a rendőrismerősünkkel azóta, és mondta,h büntetett már meg sokszor hamis forgalmis motorokat:(

Akkor CBR lesz :)

2011. szept. 25. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!