Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ignis vagy Wagon R? Melyik a...

Evele123 kérdése:

Ignis vagy Wagon R? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Ignist vagy Wagon R-t szeretnék vásárolni. A két autó közötti különbségek érdekelnének, fogyasztás, alkatrész-árak, úttartás, kényelem stb. tekintetében.


Csakis ez a két autótípus érdekel, más márkát nem kérek helyette ajánlani!



2012. ápr. 15. 08:15
1 2
 11/17 anonim válasza:
84%
a mercik rohadnak például szétrohadt suzukit viszont még nem láttam
2012. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
7%
De a suzik már új korukban sz.arok voltak, tele van velük minden, rondák, a futóművük egy vicc, stb..
2012. aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
pff. fogadjunk autód sincs gyoker :)
2012. aug. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Más kocsik futóművei se bírják a magyar utakat. Egyébként a Suzuki egy teljesen jó gépezet, nem lehet kiirtani. Nem villogásra van az tény, de van 4 kereke és A-ból B-be elvisz panasz nélkül.
2012. aug. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
31%
végülis igaz akinek az autó egy tárgy ami elvisz A-nől B-be, annak tökéletesen megfelel egy suzi is.
2012. aug. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most nem azért, de már hónapok óta nyüstölöm az Ignist és meg vagyok vele elégedve. Az tény, hogy nem mentem vele többel mint 120 km/h (ott, ahol lehetett vele ennyivel menni) és ha le van szervizelve, nem igényel túl sok mindent... Az meg nem érdekel, hogy más mit mond róla, ez lehet az én "igénytelenségem" is, egyébként főleg városon belül használom, ritkán megyek vele országútra. Amikor beleültem a kereskedésben a WagonR-be, elég szűkösnek éreztem a hatalmas testemhez képest (65 kiló vagyok vasággyal együtt). Az Ignisben kényelmesen elfér az egész család és a nagy bevásárlásokat is el lehet vele intézni. Köszönöm mindenkinek a hasznos (és kevésbé hasznos) válaszokat!
2012. nov. 7. 10:09
 17/17 inclitus válasza:
Egy apró pontosítás: az Ignis és a Wagon R ugyanaz a kategória (kisautó, véletlenül sem alsó középkategória) annyi különbséggel, hogy az Ignis! csomagtere jó 60 L-rel kisebb(236 vs. 300 L). 2004-től a Wagon R-ben is ugyanaz a 94LE-s motor van, és szerkezetileg is nagyon közeli a rokonság a két autó között. Nem igaz az, hogy az Ignis fejlettebb konstrukció.
2013. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!