Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ignis vagy Wagon R? Melyik a...

Evele123 kérdése:

Ignis vagy Wagon R? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Ignist vagy Wagon R-t szeretnék vásárolni. A két autó közötti különbségek érdekelnének, fogyasztás, alkatrész-árak, úttartás, kényelem stb. tekintetében.


Csakis ez a két autótípus érdekel, más márkát nem kérek helyette ajánlani!



2012. ápr. 15. 08:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

nekünk volt mind a kettő,

egyik jobb ,mint a másik,

ezt úgy értem,hogy a kötelező szervízeken kívül semmi baj sem volt velük,

ha teheted autómatást válassz,és soha nem fogod megbánni,

2012. ápr. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelmű hogy Ignis hiszen a kettő nem is egy kategória!

Az Ignis alsó középketegóriás autó nagyobb utasterű és nagyobb csomagterű,modernebb, kényelmesebb.

A WagonR régebbi konstrukció és csak egy kiskategóriás autó nagy kockásba öntött formája kis utastérrel és pici csomagtérrel-ráadásul magas így úttartása is rosszabb mint másoknak(és sokan a gyenge motorokra panaszkodnak)

Alkatrészárak megegyeznek és a fogyasztásban is minimális eltérés van.

2012. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
61%
Wagon r-t vezetni valóban "félelmetes" 90 felett vezetni az úttartása miatt XD
2012. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
próbáld ki mind a kettőt és dönts.. én nem tudnék választani :)
2012. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nem volt még egyik típusból sem, ezért csak a külső alapján mondok egy szubjektív véleményt. Sokkal inkább az Ignis!

Az a Wagon valami irtó ocsmányul néz ki szerintem. Nem sok rondábbat tudnék említeni nála. (Elnézést azoktól, akiknek tetszik.)

2012. ápr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem Ignishez még nem volt szerencsém. Nekünk régi Swiftünk volt, Apukámnak Wagon R-je. Apu régóta vágyott Wagonra, mert tetszett neki és óriási előnye volt, hogy magasan vannak az ülései, idősebbeknek, derékfájósoknak kifejezetten előnyös, hogy szinte csak "be kell tenni" magát az embernek és nem kell kikászálódni, mint egy alacsonyüléses autóból. Én a Swiftből állandóan derékfájással másztam ki. A Wagon R nekem sem tetszik, viszont, ahogy beleültem máris elfelejtettem a külső csúnyaságát! :) Metálszürke-, -bronz vagy fekete színekben egész jól néz ki. :)
2012. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Úgymond megoldódott a kérdésem, egy 2003-as Ignis képében testesült meg :-)


Köszönöm a segítségeteket

2012. ápr. 25. 15:39
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj ki előtte mindenképpen egy autót is, ennyi pénzért már egy 190-es mercit is kapsz, amit össze se kehet hasonlítani ezekkel a bádogtömegautókkal.
2012. júl. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Biztos Mercit venne a kérdező is, ha lenne pénze a feltartására...

De hát hiába írja ki a kérdésbe, hogy csak a két fenti típus érdekli, csak jön legalább egy "pénz nem számít okoska".

2012. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
egyéltalán nem kerül többe a fenntartása, ez egy baromság, nézz utána, egy okos kitálálta és mindenki azt hajtja hogy a mercedest drága fenntartani. pedig főleg a régebbiekhez fillérekbe kerülnek az alkatrészek. nameg nem romlik el mert nem szhar mint a suzi
2012. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!