Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Még mindig válogatok, de most...

Kova 55 kérdése:

Még mindig válogatok, de most már csak ezen a két gépen gondolkodok, melyik sztetek a győzted? Persze az üzemanyag fogyasztást és minden hasonlót tekintve. Az 1,9-es pdtdi jobb a Passatba, mint a 2 ezres?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. ápr. 14. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az üzemanyagfogyasztás (kb. 0,5-1 literrel kevesebb) és a fele akkor kilométerfutás a VW javára szól, viszont a Saab közel félmillió forintos árelőnyben van és valószínűleg többet is lehet belőle alkudni. Ez már a te döntséed, javaslom menj el megnézni mindkét autót, vidd el őket állapotfelmérésre szak- vagy márkaszervízbe, hogy megtudd milyen költségekkel kell majd esetleg számolnod. Én egyébként egyiket se nagyon venném, ha muszáj lenne akkor a Saabot, de ez szubjektív vélemény :)
2012. ápr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Passat 1.9 pd jobban bevalt,mint a 2 literes - ez utobbiban gyakori a pd elem hiba,amit a vag szervizek az auto 7 eves koraig ingyen cserelnek .

Nekem jo par eve van 1.9pd 131 lovas passatom,mar 350e km felett vagyok valamennyivel , motor javitas nem volt rajta a kotelezo karbantartasok es a turbocsere kivetelevel . Fogyasztasa itthoni hasznalattal valamivel 7 liter alatt van nagy atlagban, de romaniaban 4.9-re is sikerult lehuznom ,arrafele keptelenseg volt haladni. Ennek az autonak az elso futomu a leggyengebb pontja sajnos .Tobb ismerosomnek is van 2.0pd motoros vw ill seat, nem igazan panaszkodnak ra ok sem.

2012. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az is szempont hogy a passat már unalmas auto akkor a Saab a nyerő.

Nem csúnya a passat, de annyi van belőle mint a nyű, és nagy része fekete vagy kék. Szinte jólesik ránézni egy fehér példányra.

2012. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Saab-ot választanám, igaz a kilóméteróra szerint a VW kb fele annyit futott, de nem kizárt hogy visszatekert főleg hogy dízel, szval azt ajánlom menyj el és nézd meg mindkét autót, és állapotot nézz, ne kilóméteróra állást:)
2012. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!