Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.6 os benzin motort van...

1.6 os benzin motort van értelme elgázosítani?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Elgázosítani? Jaaaa gázüzeműre alakítani? Nem nincs hacsak nem mész vele évente 40.000km-t.
2012. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha sokat mész van. Ha keveset és / vagy rövid távokon akkor nincs.
2012. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kb. 250 000 mire hivatalosan bele kerül a gáz.

Ha sokat mész akkor egyértelműen IGEN a válasz.

A legolcsóbb alternatíva amikor olyan kocsit veszel amibe valaki már beszereltette.

Sokszor a gázszett ára körüli pénzt fizeted az autó "ajándék" mellé ...

Pl.: (a teljesség igénye nélkül)

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem vennék gázos autót és nem is gázosítanám, mert, ha hátulról beléd rohannak, jól rábaszol.. Főleg, ha a családod is benne ül a kocsiban. Az a gáztartály ugyanis teljesen merev, nem törik el, hanem szépen betolódik az utastérbe és összenyom(kinyír) mindenkit. Jobban jársz, ha fizeted a benzint. Az legalább nem visz a sírba.
2012. ápr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Remélem tudod mekkora baromságot mondtál most....


[link]

2012. ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hmm. Asszem meggyőztél. Azt gondoltam, hogy ezeket csak bebasszák oda. xD
2012. ápr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Amire te gondolsz az inkább az állatketrec!

Külföldön nagy keletje van ezeknek az állat fetisizmusnak,gyerek helyett ők kutyát macskát tartanak.Egyszer láttam egy hirdetést amiben hiper szuper erős acélketrecet hirdetnek,ami egy ütközés esetén megvédi a kedvencét az ütközéstől...na OTT pl sztem nem gondoltak arra hogy mi lesz ha a kocsi ütközőzónájába (pl csomagtartó)teszik ezt a nagy vastag vas ketrecet,ami ugye arra hivatott hogy elnyelje az ütközési energiát...na az tuti agyon nyomja a gyerekeket hátul!

2012. ápr. 14. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Na igen.. Én is pont ezt gondoltam a gáztartályról. Különösen pl. abban a linkelt piros régi suzuki swift-ben!
2012. ápr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!