Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vásárolják?

Milyen autót vásárolják?

Figyelt kérdés
Napokban volt szerencsém kipróbálni egy 1.2 12V (64le) Skoda fabiat és nekem az a menetteljesítmény bőven elég lenne. Viszont annyi pénzt most nem tudok kiadni autóra. Ezért néztem Golf 3at, Opel Astrát 1.4 (60le). Ezek az 1.4 esek is mennek úgy mint az 1.2 fabia? Fogyasztást nézve ezek mennyit esznek? Max 350-400 ezer ft-om lenne autóra. Esetleg ha tudtok más autót ajánlani azt is szívesen meghallgatom.
2012. ápr. 12. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért nem kapsz normális autót,gyűjtsél még hozzá!6-700 körül már kapsz használhatót.F Astrát ne vegyél,mert rohad,golf 3 közül egészségeset kifogni nagyon nehéz,akkor inkább Fábia vagy G Astra

[link]

[link]

2012. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 350 ezerért vettem a 2002 Swiftemet 1.3 16V motorral és 85le.-vel.Keveset fogyaszt és nagyon megy.Tudom sokan fikázzák a suzukit,de én szeretem.Ennyi pénzért dupla lègzsák és sport ülés is van benne.
2012. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A golf 3 és az f astra is nagyon jó, strapabíró autó. Viszont arra figyelj, hogy lehetőleg ne rozsdásodjon a kasztni.


[link]

2012. ápr. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!