Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat tipo 1.7 D vélemény,...

Fiat tipo 1.7 D vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Milyen autó? megbízható? mennyit kell foglalkozni vele?...stb
2012. ápr. 6. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szar. Megbízhatatlan. Folyamatosan foglalkozni kell vele.
2012. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze,gondolom túrónak volt már tipója.Nekem eddig csak fiatom volt uno 1.3D, tipo 1.9TD tipo 1.7D,most egy brava 1.6B van (sajnos nem Diesel).Semmi extrát nem kaptak az olajon szűrőn,kopó alkatrészeken kívül, mégis indultak a legnagyobb hidegben is.Az egekbe emelt WV sem indul ha nincs kompresszió.Nem volt elektromos probléma sem(villszer vagyok).

Az 1.7D-t építkezésre vettem vonóhoroggal,futóztam vele minden szir-szart.Kiszolgált.Szerintem jó kocsi, csak törődni kell vele mint bármelyikkel ha szeretnéd hogy induljon is amikor te akarod.

2012. ápr. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Soha nem volt Tipóm, tudod, más kárán tanul az okos. :))


Gyenge, zajos, nehezen induló, rövid élettartamú dzelmotor, váratlan motorhibák (pl. gyakori az olajnyomás megszűnése a szivattyút meghajtó fogaskerék kopása miatt), váltóhibák, elektromos hibák tömkelege folyamatosan, állandó csörgés, zörés, kopogás minden irányból.. Sosem vágytam erre. :)

2012. ápr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudod van az a mondás az" okosoknak" hogy messziről jött ember bármit mondhat.A Magyar ember tipikus WV fan, mert csak az a jó.Miért? Mert csak!! Ennyi a tudományos válasz(előtte persze zetorban ült)Nem akartalak meggyőzni, mindenki szarja a tipot,de hát te tudod milyen mert neked még nem volt ezért ismered jobban mint én aki már kettőt használt.

Na mindegy. Kellemes Húsvétot neked.

2012. ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok VW-fan sem, bár abból volt már egy.

Én sem akartalak meggyőzni, csak hát itt ez a kérdés: véleményem van, tapasztalatom is, annak ellenére, hogy saját tulajdonomban nem volt ilyen.

Neked is kellemes ünnepeket. :)

2012. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem 1.7 d van, majdnem egymillió killóméter van benne és 23 éves. Na meg még mindig megy... Ilyen idős korban már minden autóhoz hozzá kell nyúlni.
2012. jún. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!