Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accord 90es évekből...

Honda Accord 90es évekből milyen kocsi? Tapasztalat, vélemény.

Figyelt kérdés
2.0 ,2.3, 2.2 vtec érdekelne benzines.Elég kedvező árban vannak , nagy kényelmes autóknak néznek ki.
2012. febr. 17. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Senki? :(
2012. márc. 4. 15:49
 2/5 anonim válasza:
100%
Japán, ezáltal megbízható!!! De érdemes nézni a km óra állást is ezekbe már nem kizárt a 300ezer feletti km se!! Ha a motorja valahol engedi az olajat akkor az messziről elkerülendő!! Ha a 2.2VTEC-be gondolkozol akkor magas fordulatszám tartományba is próbáld ki, hogy megfelelően nyit-e a VTEC szelep!! Ja és ha ráteszed a gyújtást akkor ellenőrizd, hogy világít-e a control(check engine) lámpa mert előszeretettel szeretik kiiktatni!!! Remélem tudtam segíteni. Csak egy szerelő... :D
2012. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jo par eve volt egy 90es Accord EX-em, amibe beleraktam majdnem 20ezer km-t mielott megvaltam tole. Imadtam, nagyon kis jo jargany volt es autopalyan iszonyu jo fogyasztasa. A batyam autoszerelo, igy olcson megusztam a szerelest, de csak 1-2 butykoles volt rajta semmi komoly (olajcsere, fekpofak stb).
2012. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!A megbízhatóság nagyon fontos,hogy ne hagyjon havonta az út szélén.Akkor ha jól értem ,ha a motor nem eszi az olajat ,akkor megéri ilyet venni..
2012. márc. 9. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is jó autó!
2017. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!