Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kross motor a legjobb...

Nimrood kérdése:

Melyik kross motor a legjobb ami viszonylag 200. 000eft alatt van? Kismotor jogsim van!

Figyelt kérdés
ami nem ptbike meg nem is olyan mini valami, hanem egy jó nagy vázas :)

2012. ápr. 1. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Cross gépet nem kapsz 200 alatt, 50est meg főleg nem. Szerintem endurókat nézegess inkább. Amik vannak ebben az árkategóriában: Yamaha DT50 és DT80, Honda MTX80, Derbi Senda, Rieju RR50, Suzuki RMX50, Aprilia RX50
2012. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
találtam. nem pont 50-est akarok, ink 70-80 :) az meg elintéezm h ne látszódjon rajta sehol h mekkora a motorja :))! amiket találtam honda cr, yamaha kx, aprilia rx :) csak nem tudom melyik a jó és melyik nem tulzottan :/!! meg első motornak egy cross jó lenne?? :/
2012. ápr. 1. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy 80-as Yamaha DT lenne szerintem neked a legmegfelelőbb. Elég nagy, jó kiállásuk van, iszonyat strapabíróak, és könnyű őket szerelni.


Cross motort valóban nem kapsz ennyi pénzért, ebben a köbcentiben meg pláne nem (250ccm felett van a normális)

2012. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a yamaha dt nem tűnik rossznak :D sőtt :) meg még ami nagyon megtetszett az aprilia rx :d az is jó motor?? am első motornak jó lenne egy ilyen motor?? v erős lenne?? :/
2012. ápr. 1. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok


Nos nekem DT80 van, nekem is ez az első motorom. nagyon kezes motor, kezdésnek kíváló!

2012. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!