Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Világ legjobb cross motorja?

Világ legjobb cross motorja?

Figyelt kérdés

2012. márc. 17. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
...és szerinted?
2012. márc. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
>>> KTM <<<
2012. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs.A csúcsmárkák ( suzuki,yamaha,kawasaki,honda,ktm )közt szinte nincs is különbség , ami különbség van azt csak versenyzők érzékelik ( igazából egyéni beállításra van szükség minden emberhez ).
2012. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

utolsó, ez nem igaz

ktm-et ne

ha most új motorokról beszélünk, akkor

hobbistának suzukit ajánlanám, ár-érték arányban verhetetlen

viszont a honda blokk nagyon precíz, úgy hallottam, de tesztekben mindig ócsárolják a fékeket, és a motorerőt, hobbi célra nem hiszem, hogy a motrerővel baj lenne, a fékkel sem lehet nagy gond a fékkel hobbi szinten, viszont elmarad a kategóriatársaktól

kawasaki, hát az újabb tipusok egész jól néznek ki, viszont 2002 körülit vagy előttit semmiképp sem vennék, ha mégis ez az évjárat, akkor cr vagy yz, suzukiból normálisat nem igazából láttam a neten eladót ezekbőől a régi évjáratúakból


ha használtra gondolsz, akkor meg mindegy, motorfüggő, legjobbat úgy sem tudsz kifogni, mindenesetre a suzukihoz valamivel olcsóbbak az alkatrészek mint a többihez


amit én ajánlanék bárkinek az az, hogy legyen legalább 800ezer kp-ja, egyrészt olyan 2005-től régebbit ne nagyon vegyen lehetőleg, és vásárlás előtt szedesse szét a hengert a motor gazdájával, és legyen megnézve a kopás, legyen lemérve a henger furata, utolsó méretre felfúrt hengeres motort szintén nem érdemes venni

2012. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Egy négy szóból álló kérdést sem tudsz értelmezni?

Nem az volt a kérdés, te mit ajánlanál.

2012. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

utolsó:

ezt a 4 szavas kérdést nem lehet egyetlen szóba vagy mondatba belesűríteni

ha mégis, akkor írd már le nekem, jó!? nagyon kíváncsi lennék


de várj, ez így nekem is menni fog: a kérdés egy baromság ezen formájában, és a válasz rá, hogy ilyen nem létezik!

2012. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyébként úgy gondoltam, hogy mások is olvassák ezt a kérdést és a válaszomat, ami bárki számára hasznos lehet

van ez ellen bármi kifogásod?

mert úgylátszik, hogy van

2012. márc. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!