Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw 2.8 vr6 vagy honda civic...

Vw 2.8 vr6 vagy honda civic vti? Melyik jobb?

Figyelt kérdés
Fogyasztásra is kíváncsi vagyok! légyszi segítsetek fontos
2012. márc. 22. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jó,nekem valamiért a Vento jutott eszembe.Különben is,szinte tökmindegy...

A másik pontra,amit kifogásoltál,azt tudom mondani,hogy

1.Jó összehasonlítás az F-1,merthogy azok még magasabb fordulaton működnek,ki is lehelik a lelküket ezer Km-en belül.Amúgy meg köze sincs egymáshoz a kettőnek.

2.Én nem mondtam,hogy baj,elmondtam,amit nagyjából tudni vélek.Vagy talán te mégiscsak fikázásnak vetted?Hát nem zörög a haraszt,ha nem fújja a szél.

2012. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy a VR6-os sem bírná százezer kilométereken keresztül állandó versenykörülmények között.


Amúgy minek nincs köze mihez?


Hozzáteszem mondjuk egy Corradót én is szívesebben elfogadnék egy Civicnél, de nem vetem meg a pörgős, sportos motorokat sem (sőt).

2012. ápr. 1. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nincs jobb. Nincs rosszabb. Ezek nem objektív dolgok. Nem unjátok még az állandó német-japán-olasz háborút? Az a lényeg, hogy élvezzétek az autótokat, és szeressétek. Nekem sokáig volt Hondám, mégsem mondtam egyetlen másik kocsira se, hogy az gagyi, és csak az enyém a jó.

Egyébként mind a VR6-nál, mind a VTi-nél oda kell figyelni, mert a legtöbb már szét van hajtva.

2012. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 hondapow válasza:

Bár én elfogult vagyok, és teljesen mást kerestem mire ide tévedtem, de úgy éreztem hozzá kell szólnom: a tények a következőek:


VW Golf vr6 174 LE 0-100 km/h 7,6 sec

Honda Vti 1.6 sor 4 162 LE 0-100 km/h 7.3


A hondába van Vtec ami feelinges, na meg a fogyasztás is jó val kevesebb.


Megbízhatóságról csak ennyit: [link]


Megalázó a bajoroknak hogy ekkora köbcenti különbséggel is a Honda jobb... :D


Igazából nem is tudom mi a kérdés? :D

2013. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Tényleg elfogult vagy, ebben igazad van.


„Megalázó a bajoroknak hogy ekkora köbcenti különbséggel is a Honda jobb... :D ”


Ez az óvodás stílus a megalázó.

2013. jan. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Minek nyomaték? Gondolom nem hegynek akar gyorsulni.. Mert ugye másra nem nagyon kell a nyomaték sík után egy 1.6 VTi-nek nincs párja.. Rendben a mostani sufnituningsosok felhúzgálják a tdi-ket, de ugyanugy meglehet piszkálni egy VTi-t is pl: csiga rá stb. Az meg, hogy mikor adja le .. ne vicceljünk már.. nekem ne mondja senki hogy az jobb érzés ha kormolsz egyett (nyilván nem rossz) De mikor 9 ezernél elváltassz és visszaesik 7 ezerre és rúgod neki akkor nem mindegy hogy 6ezertől adja le ha váltásnál nem esik le.. (ez az én véleményem.)
2013. júl. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
2014. febr. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 gabor19950525 válasza:

En mar csak nevetni tudok az allando civakodas veszekedesen ami az autok kozott folyik! En speciel tdi parti vagyok de istenem melyik a job?? Xd egyik se jobb a masiknal jo vannak papirforma szerinti adatok ez igy porog annak akkora nyomateka van, en attol fuggetlenul h a dizelt szeretem attol meg megorulnek ha egy vti be vagy egy vr6 ba tehetnem be a szebbik felem es most ez szemelyiseg fuggo hogy ki mit hogy szeret az autojaban jobban azokkal a hibakkal amikkel kijott a gyarbol anno. Es mindig felteszik a kerdes melyik a jobb az a jobb amelyiket valayhtod es oromodet leled benne hogy vezetheted es nem azon zsortolodsz hogy a masikat hogy fikazd le keress gyengesegeket az autojan!

NEKEM EZ A VELEMENYEM KOYZONOM HOGY ELOLVASTAD

UI: bocs a helyesirasert ;)

2015. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 gabor19950525 válasza:
Jah meg annyit hogy ezek az autok legendak az auto tortenelemben kimagaslo ertekeik miatt ezert vigyazni kell rajuk :D
2015. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!