Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó kell kb 150e-ből! Mit...

Autó kell kb 150e-ből! Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Sürgőssé vált az autóvásárlás. Kb 150.000 ft-om lenne rá, plusz az átírás költségei.


Igényeim:

-nagyjából üzembiztos

-manuális váltó

-kis fogyasztás

-olcsó javítás

-értelmes csomagtartó (munkához kell az autó, ételeket kell szállítani vele, tehát bár nem kell óriási csomagtartó, azért legyen benne hely)

-5 személynek hely



Akár konkrét linkek is jöhetnek!


2012. márc. 20. 13:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

# 7


Nekem is 80-as Audim van (igaz új kora óta közel húsz éve).


Egyik sem 4 személyes papíron (mivel 5 személyes), nagyon olcsó bele az alkatrész és nagyon gyakori is, továbbá a bontókban is hegyekben állnak. Úgyhogy ne terjessz baromságokat.


Mellesleg egy nagyon jó autó, sokkal jobb, mint egy két 7-8 éves egyéb középkategóriás gép volt anno.


Egyetlen baja, hogy a legfiatalabb is 90-es évek elejéből van. De ha kap ennyi pénzért (szerintem nem fog) nem lelakottat (ugyanis az még kadmiumozott kasztni volt, ha nem volt törve nem rohad!) akkor jó vétel lehet. Csak erre kicsi az esély, mert ami nem lelakott az nem ennyi.

2012. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Astra F, Corsa, Swift.

Nézz szét ezeknél az autóknál.

Egyébként (szerintem) jó Audi -t nem találsz 200k -ért. Vagy ha találsz, az már roncs, rozsdás, törött állapotban van.

2012. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy a legeslegalja árkategóriából kell autó, de azért legyen Audi. LOL
2012. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ha jót akarsz magadnak akkor 200 000ft-ért nem veszel audit! Részben mivel azok mind 22-24 évesek részben azért mert mindegyikben ott lapul a 700-800 000km! Magyarul egy lehasznált romhalmaz mindegyik...


Ha felvitted 200 000ft-ig a keretet akkor nyugodtan válogass a kombi Opel astrák közül. Azokból még találhatsz tűrhető állapotban lévő példányt.



Ezeket tuti le tudod alkudni 200.000ft-ra!


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat!

13-as elhiheted, hogyha az alja kategóriát nézem, akkor nem azért kell audi, mert hogy az 4 karika, csak szimplán azokat nagyon dicsérik népítéleten. Oké, nem ebből az árkategóriából, de azokat a típusokat. 2-es passaton is gondolkoztam, csak az audi mellett szólt, hogy nem rohad. Nem presztízsnek kell az autó, hanem munkára.


Az opelek felett valamiért elsiklottam, valószínű akkor egy astra kombi lesz.

2012. márc. 21. 16:12
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Igazad van, tapadj is rá arra az autós vicclapra, pont oda való vagy te is, a népítéletek közé: a következő barom aki most jött le a falvédőről, csóró paraszt, de legalább hülye az autókhoz is, mert fogalma sincs mit csináljon a nyomorult 200e forintjával, és benyeli a sok magáhos hasonló nyomi eszetlen hülyeségét a totálszaron.

Bravó, még sokra viheted (a napiszar.hu-n)

2012. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, 13-as vagyok, értem én amit mondasz, de hidd el, egy Audinak akkor is jóval magasabb fenntartási költségei vannak, ha 15-20 éves, és cca. 200-ért elvihető. Akár presztízsből, akár nem, egy prémium autónál (és az audi annak számít) mindig számolni kell azzal, hogy a vételárának akár a 50-100%-a is rámehet évente. Azaz ha két kilóért elviszed, lehet, hogy két kilót ráköltesz még idén, ennyi erővel már vehettél volna vmit 350-ért amire lehet, hogy csak 50-et kell költeni.


Na, és kb. ugyanez az elv áll a milliós kategóriában is.

2012. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Még mindig hülyeségeket beszélsz már meg ne haragudj...


Egy 20 éves Audi 80-asnak semmivel sem drágább a fenntartása, mint egy 12-15 éves F astrának. Egyszerűen azért, mert NEM DRÁGÁBB hozzá az alkatrész!

2012. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Aha...
2012. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
azt mondta hogy értelmes csomi. a swift egy kalap hulladék :) vegyél passat b2 dieselt. még 150be se kerül, keveset fogyaszt és elég nagy, olcsó fenntartani
2012. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!