Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kérdésem egyszerű tapasztalato...

Kérdésem egyszerű tapasztalatokról kérdeznék olyan személyeket akik vezetek már vagy volt nekik gpl benzin gázos gépkocsijuk?

Figyelt kérdés

van e kijelződ mint muszerfalon menyi gázod van még?

mindig kell benzinel inditani télen nyáron , utána átkapcsolni gázra?

motor hogy viselkedik töle sokkal gyengébb? sok veluk a muszaki probléme?

nem marja a motort belulről,ilyet csak halottam rongálja de az érdekel ti mit tudtok személy szerint?

minden benzin kuton lehet gázt tankolni?



2012. márc. 17. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

- Nekem nem volt

- Télen mindig, nyáron indult gázról is szépen (igaz, régebbi típusú karbis autó)

- Semmi érzékelhető változás nincs motorikusan.

- Semmi műszaki probléma nem volt, sőt, az olaj sokkal tisztább volt. Max. annyi, hogy több vízgőzt pufog ki a gép a gáztól és 6-8 év alatt megeszi a kipofogót - nagy cucc.

- Semmi nem csinál a motorral, 300.000 km-t tettem bele gázzal és még generált sem kért

- Sajnos nem. 17. kerületbe pl. csak 2-3 helyen.

2012. márc. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem rossz ,mert nézegetem elég surun és találtam 1-et eddig ,mivel nekem mindig dizelek voltak , és nagyon passat párti vagyok.

[link]

ez eddig 1 ami fel csillantóta a szemeimet

2012. márc. 17. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!